Bartosz od dzieciństwa kochał muzykę. Miał to szczęście, że dzielił tą pasję z dwoma kolegami z podwórka. Nie trzeba więc było długo czekać kiedy zaczęli powoli uczyć się grać. W gruncie rzeczy nie przeszkadzało im to, że szło im byle jak. Liczyła się dobra zabawa. Z czasem jednak ich muzyka zaczęła nabierać wyrazistości.

Usługi transportowe w Warszawie były tanie

usługi transportoweTeraz grają już niemal zawodowo. Każdy z nich ma swoją normalną prace ale wszystkie wolne chwile spędzają na sali prób. Zespół stał się dość popularny i doszło do tego, że teraz każdy jeden weekend był zajęty koncertami. Cała czwórka kochała te podróże. Nowe miejsca, nowe twarze. Żaden koncert nie był taki sam. Początkowo wozili cały sprzęt prywatnym samochodem Bartosze, ale było to bardzo karkołomne rozwiązanie. Cisnęli się we czwórkę z bębnami i gitarami na kolanach. Szybko zaczęło ich to męczyć, zaczęli rozglądać się za firmami świadczącymi niedrogie usługi transportowe warszawa na terenie całej Polski a nawet Europy. Krzysztof znalazł w internecie tanie przeprowadzki, ale firma nawet nie chciała słyszeć o kursach poza Warszawę. Na jej miejsce znalazło się jednak kilka innych. Teraz od kilkunastu miesięcy wozi ich jedno taxi bagażowe. Zbiegiem okoliczności na jednym z koncertów rozmawiali z fanem, który, jak się okazało, prowadzi przewozy bagażowe. Tym sposobem co weekend piątka muzycznych napaleńców przemierza Europę. Podróżując poznają mnóstwo ciekawych osób, również członków innych zespołów, których są wielkimi fanami.

Poza tym mają okazję zwiedzić wiele niesamowitych miejsc, do których zapewne nigdy nie trafiliby gdyby nie koncert. Każdy weekend jest więc dla nich wielką przygodą.