Posiadałam sklep na osiedlu, gdzie mieszkałam i odwiedzały mnie prawie wszystkie moje sąsiadki. Sprzedawałam mnóstwo firan, obrusów czy narzut i towar ten miał spore zbycie. Mój sklep był jedyny w okolicy i praktycznie odwiedzali mnie ludzie z całego miasta.

Sąsiadka zachwycona pięknym obrusem 

wzorzyste obrusy bawełnianeJedna z moich ulubionych sąsiadek, którą często spędzałam czas odwiedziła mnie pewnego razu. Interesowały ją wzorzyste obrusy bawełniane, które były ostatnim krzykiem mody. W sklepie tych obrusów nie miałam, ale pokazałam sąsiadce katalog i wskazała konkretny, który jej się podobał. Złożyła u mnie zamówienie na ten obrus a ja postanowiłam sprowadzić go od producenta. Jadwiga, moja ulubiona sąsiadka miała mało pieniędzy, ale mimo to doskonale sobie radziła ze wszystkim i ją podziwiałam. Obrus, który jej się spodobał trochę kosztował, bo wybrała jeden z najdroższych modeli. Postanowiłam więc podarować jej go w prezencie. Kiedy wzorzysty obrus dotarł do mnie do sklepu to od razu się zorientował, że był wykonany z porządnego materiału i cena za ten produkt była jak najbardziej zasadna. Wzięłam obrus po zamknięciu sklepu i poszłam z nim prosto do sąsiadki. Czekała na mnie i od razu zrobiła kawę. Dałam jej obrus, który zamówiła i zaznaczyłam, żebym potraktowała go jako prezent. Sąsiadka była nieco zaskoczona, ale ucieszyła się z tak ogromnego prezentu. Od razu wyjęła obrus i położyła go na stole. Była zachwycona i bardzo mi dziękowała. Obrus wyglądał wyjątkowo pięknie.

Od producenta zamówiłam więcej takich obrusów, bo ludzie zaczęli o nie pytać. Sąsiadka jako pierwsza miała taki obrus i wszystkim się chwaliła. Ja także zakupiłam do siebie do domu kolorowy obrus, który idealnie pasował do wystroju mojego salonu. Zrobiło się w nim weselej.