Nie podobał mi się mój uśmiech przez wgląd na zęby. Nie miały one barwy, która by mi pasowała i były dość krzywe. W dzieciństwie nie chciałem nosić aparatu na zęby i to było tego wynikiem. Moja narzeczona nie narzekała, ale ja traciłem przez to pewność siebie.

Wstawienie implantów doskonałą decyzją

implanty wolaZ Majką ożeniłem się w sierpniu. Od gości dostaliśmy sporo pieniędzy i wtedy moja już żona stwierdziła, że powinniśmy przeznaczyć je dla mnie na implanty Wola była dzielnicą, gdzie działał doskonały stomatolog specjalizujący się w implantach. Majka już była u tego specjalisty i wszystkiego się dowiedziała. Byłem zaskoczony, bo nie spodziewałem się, że taką decyzję podejmie. Owszem, marzyły mi się implanty, gdyż dawały mi szansę na normalne życie. Poszedłem do tego stomatologa na wizytę, na którą zresztą zapisała mnie Majka. Dowiedziałem się wszystkiego o implantach i nawet zobaczyłem symulację komputerową, jak będzie wyglądał mój nowy uśmiech. To mnie przekonało i zapisałem się na wstawienie implantów. Wszystko miało być wykonane pod pełnym znieczuleniem i to mnie uspokoiło, bo nie miałem pojęcia jak to wszystko wygląda. Kolor implantów został dopasowany do moich naturalnych zębów, by uniknąć różnicy. Wymieniłem tylko górne zęby, bo one wymagały uwagi. Dolne wyglądały dobrze. Majce byłem wdzięczny za tę decyzje, gdyż sam zapewne bym się na to nie zdecydował. Kiedy już miałem wstawione implanty, to wyglądałem świetnie i szeroko uśmiechałem się do wszystkich. Byłem szczęśliwy.

To były dobrze wydane pieniądze a ja trafiłem w ręce specjalisty, który doskonale znał się na swoim fachu. Wszystko przebiegło profesjonalnie, sterylnie i nie miałem żadnych obaw. Dzięki implantom nabrałem więcej pewności siebie i zyskałem nowych znajomych.