Jestem wielkim fanem muzyki rockowej i od wielu lat narzekałem na to, że w moim mieście nie ma żadnych przyzwoitych klubów muzycznych. Niestety takie są czasy. Wydaje mi się jednak, że nadal jest dużo fanów takiej muzyki. 

Panele ścienne 3d a cena za artystę

panele ścienne 3d cenaGdyby dać im miejsce gdzie mogliby się spotykać i słuchać tego co lubią to z chęcią by z tego skorzystali. Dlatego rozmawiałem o tym od jakiegoś czasu z dziewczyną i postanowiłem, że spróbuję otworzyć taki klub. Najtrudniejsze jest oczywiście zdobycie funduszy. Moich oszczędności nie starczyłoby nawet na kupno baru a co dopiero mówić o całym lokalu. Dziewczyna pomogła mi jednak przygotować świetny biznesplan i w ten sposób udało mi się pozyskać całkiem spore dofinansowanie. Mimo wszystko muszę być dość ostrożny z finansami i staram się szukać oszczędności gdzie się tylko da. Właśnie dlatego zdecydowałem się na panele dekoracyjne 3d. Nie był to mój oryginalny pomysł ale przekonała mnie ich przystępna cena. Pierwotnie chciałem pomalować ściany w barwne wzory 3d ale farby i artysta kosztowałyby mnie dużo drożej. Natomiast panele ścienne 3d cena mają już tak ogromny wybór, że udało mi się znaleźć kilka ciekawych pomysłów. Lokal ma dwa piętra i panele 3d są na wszystkich ścianach poza łazienkowymi.

Inne wzory są na piętrach, inne przy schodach a jeszcze inne przy barze. Klub moim zdaniem wygląda świetnie. Nie ma drugiego takiego w całym mieście dlatego wydaje mi się, że odniesiemy spory sukces. Osobiście chodziłbym to takiego klubu z wielką przyjemnością, nie tylko dla muzyki ale i dla wystroju.