Już od nastoletnich lat marzył mi się prawdziwy punk rockowy pokój. Niestety moi rodzice nigdy nie zgodzili się na przemalowanie ścian na ciemną czerwień oraz czerń. Kiedy jednak przyszedł czas przeprowadzki do własnego mieszania, wreszcie mogłam spełnić swoje marzenia o rockowym pokoju.

Własne zdjęcie w formie fototapety

fototapeta do salonu sklep internetowyMoment w którym przeprowadzałam się z moją przyjaciółką do naszego pierwszego i wspólnego mieszkania był jednym z najszczęśliwszych momentów w moim życiu. Wreszcie bowiem mogłam urządzić swój pokój tak, jak zawsze tego pragnęłam. Moją przyjaciółkę znam od czasów przedszkola i zaraz po rodzicach jest mi najbliższą osobą w moim życiu, a co ciekawe również podziela mój gust muzyczny oraz estetyczny. Dzięki naszemu zgraniu wspólnie zaprojektowałyśmy duży salon, który miał pierwotnie posiadać ściany koloru czerwonego. W pewnym momencie jednak przyjaciółka stwierdziła, że przydałaby się nam fototapeta do salonu sklep internetowy w którym przeglądała wówczas fototapety posiadał wiele ciekawych propozycji. Nawet takich wpisujących się w nasze gusta. Jednakże zauważyłyśmy jedną ciekawą opcję, dzięki której mogłyśmy uzyskać naprawdę imponujący i nowoczesny efekt. Sklep bowiem umożliwiał wydruk zdjęcia w postaci fototapety. Miałyśmy jedno wspólne zdjęcie z koncertu naszego ulubionego zespołu i postanowiłyśmy, że to właśnie tę fotografię zamówimy w formie fototapety. Efekt był naprawdę spektakularny.

Zdjęcie było doskonale wykadrowane i nie było ani rozciągnięte, ani też sztucznie zwężone. Fototapeta miała dokładnie takie rozmiary, aby doskonale wpasowywała się w ścianę na której miała zostać naklejona. Na początku brałyśmy pod uwagę fakt, że coś może jednak odstawać, ale nic takiego nie miało miejsca i fototapeta pasowała co do milimetra.