Uwielbiam chodzić do galerii handlowej, ponieważ znajduje się tam jeden z moich ulubionych sklepów jubilerskich. Mają tam na prawdę ogromny wybór i modną biżuterię a przy tym dość niskie ceny co mi zdecydowanie odpowiada.

Zaczęłam zastanawiać się nad zakupem złotych kolczyków

złote kolczyki dla dziewczynkiW sobotę miałam mnóstwo wolnego czasu i postanowiłam pójść do centrum handlowego. Mam ochotę sobie coś kupić. Joasia była tego dnia u koleżanki na urodzinach i wiedziałam, że wróci dopiero po południu. Mąż ma ją odebrać po pracy. Swoje kroki od razu skierowałam do jubilera, ponieważ zawsze tam zaglądam. W sklepie przy jednej z gablot stał mężczyzna z córką, który oglądał złote kolczyki dla dziewczynki i widziałam, że jego córka jest dość podekscytowana. Moja Joasia jest w porównywalnym wieku do tej dziewczynki, ale nie nosi kolczyków. Zaczęłam się nad tym zastanawiać. Ojciec pokazywał córce różne złote kolczyki dla dziewczynki i miała ona sobie samodzielnie wybrać jakie chce nosić. Kiedy już wybrali odpowiednie i poszli do kasy to postanowiłam przyjrzeć się tej gablocie.  Były tam na prawdę piękne złote kolczyki dla dziewczynki i wiedziałam, że moja Joasia na pewno chętnie by nosiła takie na uszach. Wiele jej koleżanek już od dawna nosi kolczyki. Sama mogę jej przekuć uszy, ponieważ zajmuję się tym na co dzień w swoim gabinecie kosmetycznym. Zaczęłam poważnie zastanawiać się nad zakupem złotych kolczyków dla swojej córki i znalazłam nawet takie najbardziej odpowiednie. Kupiłam je oczywiście tego samego dnia.

Joasia bardzo się ucieszyła z takiego prezentu i namawiała mnie, żebyśmy tego samego dnia przekuły uszy. Już chciała nosić te kolczyki. Pojechałyśmy więc do salonu zaraz po obiedzie. Kupiłam jej jeszcze kilka par na zmianę, żeby mogła się stroić.