Pracuję w dużej korporacji przez osiem godzin dziennie od ósmej do szesnastej. W czasie pracy rozmowy telefoniczne nie są wskazane. Pewnego dnia podczas sporządzania zestawień dla szefa, mój telefon zaczął dzwonić. Wyświetlił mi się obcy numer, więc go zignorowałem, jednakże dzwonił tak długo, aż w końcu odebrałem, bo myślałem, że coś się stało.

Sprzedawca ogrzewania na podczerwień

sklep internetowy sprzedający ogrzewanie na podczerwieńOkazało się, że to jakaś firma oferująca grzejniki na podczerwień. Już chciałem się pożegnać i odłożyć słuchawkę, jednakże pomyślałem o moim przyszłym remoncie. Chciałem się dowiedzieć tylko podstawowych rzeczy, a konkretnie co oferuje sklep internetowy sprzedający ogrzewanie na podczerwień. Postanowiłem chwilę posłuchać, co sprzedawca ma mi do powiedzenia. Kiedy skończył zachwalać ten produkt od razu chciał wziąć ode mnie adres, na który ma wysłać ten panel grzewczy. Nie zgodziłem się tak od razu. Powiedziałem, że ma mi dać kontakt do siebie, bo teraz nie mogę rozmawiać gdyż jestem w pracy. Jak poprosiłem tak zrobił. Wróciłem do pracy, ale nie mogłem się kupić, ponieważ ciągle myślałem o tych grzejnikach na podczerwień. Już wcześniej o tym słyszałem, aż tu miałem korzystną ofertę. Ogrzewanie na podczerwień w niskiej cenie wpłynęłoby dobrze na mój stan dróg oddechowych. Jestem alergikiem i astmatykiem, więc zarówno centralne ogrzewanie, jak i ogrzewanie gazowe odpadają. Stwierdziłem, że skorzystam z oferty. Wieczorem zadzwoniłem do tego telemarketera i podałem wszystkie moje dane. Dodatkowo zamówiłem montaż, z którego również mogłem skorzystać. I to za darmo!

Oferta była dla mnie jak najbardziej opłacalna. Dziś mam dom, który jest bardzo dobrze ogrzewany. Nie narzekam ani na duszności, ani na katar wywołany ruchem powietrza. Panele grzewcze na podczerwień doskonale się sprawują.