Mam na imię Przemysław. Miesiąc temu skończyłem technikum budowlane. Byłem już ze znajomymi na wakacjach. Pojechaliśmy nad morze żeby sobie odpocząć i zregenerować siły prze pracą lub co niektórzy dalszą nauką. Ja postanowiłem sobie poszukać pracy.

Ogrzewanie na podczerwień w górskim hotelu

ogrzewanie na podczerwieńMoże kiedyś jeszcze pójdę na studia wyższe teraz jednak chce zacząć zarabiać na swoje potrzeby. W mojej okolicy jest duża firma budowlana, która ma wiele zleceń. Klienci i pracownicy chwalą firmę i widziałem właśnie ogłoszenie w gazecie lokalnej, że firma ta poszukuje pracowników. Postanowiłam się do nich zgłosić. Firma jest w miejscowości Katowice. Wykonuje zlecenia w całym kraju. Ja nie mam doświadczenia w branży ale jestem pracowity i mam nadzieje, że dostane szansę. Po dwóch dniach dzwoniła do mnie pani kadrowa i zaprosiła mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Właśnie z niej wyszedłem. Rozmowa była przyjemną. Firma oferuje dobre warunki finansowe. Jeżeli będę zainteresowany to firma oferuje szkolenie. Obecnie firma montuje w sporym czterogwiazdkowym hotelu w górach profesjonalne ogrzewanie na podczerwień. Zależy im na specjalistach, jednak gdy nie ma ktoś doświadczenia w montażu to oferują intensywne szkolenie na ten temat. Zdecydowałem się na podjęcie pracy. Panele grzewcze są łatwe w montażu. Specjalista, który przekazywał mi swoją wiedzę był bardzo konkretny. Wiedza była także realizowana w praktyce. Miałem zajęcia z montażu. Montowałem grzejniki na podczerwień.

Dowiedziałem się wielu cennych informacji odnośnie tego ogrzewania. Ogrzewanie na podczerwień było w moim podręczniku w szkole. Wiele o nim czytałem. Nie mieliśmy jednak żadnych zajęć w praktyce. Szkolenie było dla mnie ciekawe. Zostałem oddelegowany do zlecenia w górach. Mam nadzieję, że przełożony będzie zadowolony z mojej pracy.