Zafascynowany pewnym angielskim serialem zacząłem zajmować się biznesem, który w naszym kraju jest bardzo niszowy. Chodzi o kupowanie samochodów, którymi nikt nie chce już jeździć i ich odnawianie. Zajmuję się tym już kilka lat i jest to biznes, na którym świetnie zarabiam. Nie chcę się przechwalać tylko powiedzieć, że ludzie kochają stare samochody, którym przywracam drugie życie.

Korzystam z pomocy najlepszego tapicera

najlepszy tapicer samochodowy w łodziZdecydowaną większość prac przy odnawianych przeze mnie samochodach zlecam serwisom i innym specjalistom. Moja rola polega raczej na tym, żeby znaleźć bardzo tani samochód, na którym będzie można zarobić. Od początku współpracuję z bardzo dobrym tapicerem, bo jednak większość prac w tych samochodach polega na renowacji ich tapicerki. Pracuje dla mnie najlepszy tapicer samochodowy w Łodzi, który potrafi przywrócić blask nawet najbardziej sfatygowanej tapicerce w kupowanych przeze mnie samochodach. Działając na rynku starych samochodów muszę być bardzo ostrożny w podejmowaniu decyzji co do zakupu samochodu. Jeśli jednak na któryś się zdecyduję to nie żałuję pieniędzy na jego renowację. Po wykonanych przez moich podwykonawców pracach każdy samochód zyskuje na wartości przynajmniej kilkukrotnie. Bo kupując stare auto nigdy nie wydaję na nie więcej niż tysiąc złotych. Ostatnio pewien naprawdę stary samochód sprzedałem za ponad dziesięć tysięcy, więc to naprawdę opłacalne zajęcie.

Oczywiście nigdy nie poradziłbym sobie bez tapicera, który przeprowadza dla mnie renowację wnętrz. Jeśli chodzi o jakieś naprawy mechaniczne to tutaj nie mam żadnego kłopotu, bo współpracuję z kilkoma warsztatami. Tapicera natomiast mam tylko jednego, ale za to najlepszego w swoim fachu. I dlatego zawsze płacę mu uczciwą cenę, bo bardzo zależy mi na naszej współpracy.