Czy wiecie jak to jest, kiedy nie ma się ochoty wyjść z domu poprzez własny wygląd? I nie, nie chodzi o nadwagę czy takie drobiazgi jak odstające uszy lub krzywe nogi. Problem jest znacznie poważniejszy i dotyczy większości nastolatków, a nawet dotyka osoby dorosłe. Walka z trądzikiem jest trudna, ale nie beznadziejna. Ostatnimi czasy pojawił się na rynku nowy środek, korzystnie wpływający na zmiany trądzikowe.

Kosmetyk z srebrem koloidalnym

srebro koloidalneSklepowe półki uginają się od kosmetyków, w których rzadko występują składniki naturalne. Wyjątkiem są produkty, w których srebro koloidalne gra główną rolę. Ktoś mógłby powiedzieć, że to kolejny wymysł przemysłu kosmetycznego. Jednak nic bardziej mylnego! Srebro jest znanym i cenionym od wieków składnikiem, wykorzystywanym do leczenia infekcji, stanów zapalnych i właśnie zmian skórnych. Ten preparat zawiera w sobie mikroskopijnych rozmiarów cząsteczki srebra, które korzystnie wpływają na skórę. Właściwości srebra są znane od pokoleń, jednak w sklepach od jakiegoś czasu pojawiło się sporo preparatów z tym składnikiem. Część z nich jest specjalnie dedykowana dla skóry trądzikowej. Działa antybakteryjne, co w przypadku skóry z problemami ma szczególne znaczenie. Stosowanie jest bardzo proste. Wystarczy nanieść preparat na skórę i gotowe. Srebro koloidalne wykazuje również inne, ciekawe właściwości – między innymi przy dłuższym stosowaniu wpływa korzystnie na nasze samopoczucie. Ponadto wspomaga układ odpornościowy. Jak widać, jest to bardzo produkt o bardzo wszechstronnym działaniu.

Warto zdecydować się na kurację od lat sprawdzonym i przebadanym specyfikiem. Tylko wtedy istnieje duża szansa skuteczności. Skoro wielu osobom pomogło przy różnorakich schorzeniach, może i nam pomoże?warto spróbować i przekonać się na własnej skórze!