Mieszkam w stolicy i tutaj zawsze był ogromny wybór, czegokolwiek akurat potrzebowałeś – czy sklepów spożywczych, czy sklepów z ubraniami, czy jakichkolwiek usług, zawsze znalazło się kilka konkurencyjnych ofert.

Usuwanie tatuażu pod łopatką

usuwanie tatuażuMoja przyjaciółka, która mieszka jakieś sto kilometrów ode mnie, napisała mi pewnego dnia, że chciałaby wykonać makijaż permanentny brwi w Warszawie. Spytała mnie też, czy pomogłabym jej znaleźć jakiś salon, który wykona to jak najlepiej, bo nie ma ochoty przyjeżdżać drugi raz specjalnie na usuwanie makijażu permanentnego. Powiedziałam, że sprawdzę w internecie, jakie salony są w okolicy i przejdę się po nich, żeby zobaczyć cennik oraz jak w nich wygląda. Po tym, jak sprawdziłam salony w internecie, zanotowałam sobie jeden wniosek: większość z tych salonów oferuje także rzekomo najlepsze usuwanie tatuażu w Warszawie. A tak się składa, że miałam jeden tatuaż, który już dawno przestał mi się podobać – motylek nad prawą łopatką. Nie wiem, co miałam wtedy w głowie, kiedy go robiłam, wiem tylko, że gust diametralnie mi się zmienił. Postanowiłam przejść się po tych salonach i popytać o obydwie usługi. Warszawa jest dużym miastem, więc oprócz chodzenia pieszo musiałam też sporo poruszać się tramwajami, ale to nie było dla mnie problemem, ponieważ mam bilet miesięczny. Znalazłam dwa salony, które najbardziej przypadły mi do gustu – wydawały się profesjonalne, przyjazne oraz nie takie znowu drogie. Napisałam wieczorem mojej przyjaciółce o moich poszukiwaniach i podesłałam jej linki do stron internetowych tych salonów. Wspólnie wybrałyśmy jeden, do którego planujemy wspólnie się wybrać za tydzień. Umówiłam już nas na wizytę, każda do nieco innej usługi.

Jestem bardzo ciekawa, czy to usuwanie tatuażu będzie bolesne – podobno prawie go nie czuć, jednak muszę liczyć się z tym, że to będzie trwało co najmniej trzy sesje. Jednak bardzo dużo bym dała, żeby ten nieudany tatuaż w końcu przestał mnie szpecić, więc mam nadzieję, że sesje przejdę pomyślnie i wkrótce już się go pozbędę.

Więcej na makijaz-permanentny.eu