Nie wiem właściwie jak to się dokładnie stało ale parę tygodni temu w drzwiach wejściowych do mojego domu zepsuła się klamka oraz jeden z zamków. Po prostu któregoś dnia nie mogłam otworzyć sama drzwi przy pomocy klucza. Zamek dało naprawić się ale było to tylko rozwiązanie chwilowe i musiałam wymienić drzwi.

Wymiana drzwi zewnętrznych była już potrzebna

katowickie drzwi zewnętrzne z montażemStwierdziłam, że skoro i tak muszę wymienić zamki to przy okazji wymienię całe drzwi. Drzwi, które dotąd zdobiły wejście do mojego domu były już dość stare, bo miały prawie 12 lat. To sporo, a więc zmiana zdecydowanie była potrzebna. Moje stare drzwi nie prezentowały się dobrze i dopiero po tym jak zamontowano mi nowe drzwi zauważyłam jak brzydko wyglądały te poprzednie. Zdecydowałam się skorzystać z usług lokalnej firmy, która ma swoją filię niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Katowickie drzwi z montażem sprawdziły się u mnie już wcześniej, więc pomyślałam, że nie warto szukać żadnej alternatywy. Wybrałam bardzo ciekawe drzwi. Początkowo zastanawiałam się nad klasycznymi drewnianymi drzwiami, w jakimś brązowym odcieniu ale potem zobaczyłam na wystawie w firmie przepiękne drzwi przemalowane na czerwono. Skojarzyły mi się one z czerwoną budką telefoniczną jakie możemy spotkać w Anglii. Nie mogłam się powstrzymać i zamówiłam do swojego domu drzwi wejściowe właśnie w takim kolorze. Chciałam chociaż raz trochę zaszaleć.

Bardzo podobają mi się nowe drzwi. Moim zdaniem od razu cały front domu wygląda jakoś tak ładniej i bardziej elegancko. Mimo, że wybrane przeze mnie drzwi mają specyficzny kolor to dobrze zgrywają się z resztą domu. Jestem naprawdę zadowolona z usług firmy, która montowała u mnie drzwi i myślę teraz o tym by zamówić u nich nowe drzwi wewnętrzne do wszystkich pomieszczeń w domu.