Nasza firma wygrała przetarg na budowę nowego centrum handlowego w mieście, jest to jedno z miast które określane jest mianem wielkiego sklepu, chodzi oczywiście o Bydgoszcz. Cała budowa trwała kilka miesięcy, wiec nie będę opisywał dokładnie co robiliśmy, ale nasz kontrahent zażyczył sobie, ze oprócz zwykłych lamp, które miały oświetlać hale, miały być świetliki.

Drzwi przeciwpożarowe aluminiowe do centrum handlowego

drzwi przeciwpożarowe aluminioweTakimi rzeczami zajmuje się przeważnie stolarka aluminiowa, której produkcja znajdowała się na obrzeżach miasta. Zakupiliśmy więc tam świetliki do centrum, oraz drzwi przeciwpożarowe aluminiowe, na które dostaliśmy dość duży rabat ze względu na ilość zakupionych rzeczy. Producent twierdził, zresztą jak każdy, że jego produkty są najlepsze i najwyższej jakości. Pojechaliśmy zamontować je w ceterum, drzwi było na prawdę sporo i zajęło nam to prawie cały dzień. Kolejnego dnia zabraliśmy się za montaż świetlików, prawdę mówiąc robiliśmy to po raz pierwszy, okazało się to trudniejsze niż myśleliśmy i bardzo czasochłonne, jednak po wielu próbach w końcu się udało. Weszliśmy do środka, aby ocenić efekty naszej pracy. Było na prawdę całkiem nieźle, obiekt był bardzo dobrze oświetlony i nie wymagał żadnego sztucznego doświetlania.

 

Automatyczne uchylanie działało bardzo dobrze, można było przewietrzyć sklep bez większych problemów. Skończyliśmy wykończenie środka i sklep był już gotowy do oddania. Wszyscy klienci byli bardzo zachwyceni takim oświetleniem, na szczęście drzwi przeciwpożarowe nie musiały aż do dziś zostać użyte.