Lubię jeździć na rowerze, można powiedzieć że to moja pasja. Aby nie zgubić się w miejskiej dżungli, używam mojego telefonu jako GPSa. Zakupiłem w tym celu specjalny uchwyt na telefon do roweru. Niestety podczas jednej z moich wycieczek zostałem potrącony przez samochód. Uderzenie było na tyle mocne, że telefon wyskoczył z uchwytu i uderzył o asfalt. Na szybce ukazał się okazały „Pajączek”.

Błyskawiczna naprawa „pajączka” na Samsungu

wymiana szybki samsung a50Całe szczęście ja wyszedłem z tego incydentu bez szwanku. Pokazałem mój telefon kierowcy samochodu, który spowodował wypadek. Spisaliśmy zeznanie, pan poczuł się do winy i powiedział, że poniesie koszty naprawy telefonu. Nieco obolały wróciłem do domu i zacząłem poszukiwania serwisu, który zajmie się błyskawicznie wymiana szybki w moim telefonie. Otworzyłem przeglądarkę i wpisałem – wymiana szybki samsung a50. Wyskoczyło mi wiele punktów, które świadczą usługi tego typu. Niestety w większości z nich czas oczekiwania na naprawę wahał się od dwóch do trzech dni. A ja chciałem aby naprawiono mi mój telefon od ręki. W końcu znalazłem serwis, który spełniał moje wymagania. Cena była większa, jednak nie na tyle, abym czekał dwa czy trzy dni na naprawę mojego Samsunga. Udałem się tam natychmiast. Na miejscu miła pani poinformowała mnie, że telefon będzie naprawiony w około godzinę. Korzystając w wolnego czasu, poszedłem zjeść coś na mieście. Gdy wróciłem telefon już na mnie czekał.

Naprawa przebiegła bardzo sprawnie i była zrobiona precyzyjnie. Nie czułem żadnego dyskomfortu podczas użytkowania telefonu z nową szybką. Nauczony wydarzeniami ostatnich kilku godzin zamówiłem do mojego Samsunga, dodatkowe szkło ochronne oraz etui. Mam nadzieję, że takie zabezpieczenia uchronią mój telefon przed podobnymi przygodami w przyszłości.