Każdy czasem czuje się słabo. Ludzie często nie mają siły, aby coś zrobić. Czasem wręcz słaniają się na nogach ze zmęczenia. Ładowanie baterii w postaci picia kawy i drzemek w trakcie pracy nie pomaga.

Czujniki indukcyjne – urządzenia niezastąpione

czujniki indukcyjneŻadne, nawet najlepsze czujniki indukcyjne, nie są w stanie poczuć się tak jak ludzie. Trzeba się jednak poważnie zastanowić, czy jest to naprawdę tak złym objawem, jak się na pierwszy rzut oka zdaje. Brak empatii i zrozumienia rekompensują bowiem tym, czym żaden człowiek nie może się pochwalić – mogą działać i działać, wystarczy im prąd na stałe lub od czasu do czasu. Człowiek musi się wyspać, aby zregenerować siły i nabrać energii na trudy każdego dnia, z którym musi się mierzyć, choć robi to niechętnie. Oczywiście zdarzają się ludzie walczący z przeznaczeniem z dużą werwą i poczuciem misji, ale i oni muszą kiedyś przecież pójść spać, choćby umarli. Niektórzy się śmieją, że wyśpią się w grobie. To buńczuczne hasło przydaje im pewności siebie, ale nie zmienia ich w super ludzi, którzy nie potrzebują odpoczynku. Mogą sobie wmawiać, ale na pewno nie jest to prawda. Nie pomogą im ani kawa, ani zasilacze przemysłowe, nie ma dla nich nawet zwykłych ładowarek, takich jak do telefonu. Po prosty sen i jeszcze raz sen.

Oczywiście warto też czasem coś zjeść, bo jedzenie jest w naszym organizmie przekształcane na tkanki i energię, zarówno cieplną jak i potencjalną ruchu. A gdzie jest energia potencjalna, musi się pojawić kinetyczna. I tylko wtedy można coś zacząć robić spektakularne rzeczy.