Wraz z koleżanką wybrałyśmy się na zakupy do galerii. Ania chciała kupić nowe buty, a ja kurtkę. Ochoczo więc zabrałyśmy się do zadania. Spotkałyśmy się wcześnie tuż przed otwarciem sklepów, abyśmy mogły spędzić cały dzień na zakupach. Pierwszy odwiedziłyśmy sklep z butami.

Szkła kontaktowe – da się bez nich obejść

soczewkaByło tam bardzo dużo modeli w przystępnych cenach. Jednak jakość tych butów pozostawiała wiele do życzenia. Klej był widoczny, skóra mało się błyszczała, a zamki się rozrywały. Następnie weszłyśmy do księgarni jednak soczewki kontaktowe zostawiłam w domu i nie widziałam za wiele. Dlatego też szybko stamtąd wyszłyśmy. Obok był sklep spożywczy, postanowiłyśmy kupić sobie wodę mineralną i coś słodkiego gdyż opadałyśmy już z sił. Następnie weszłyśmy do drogerii kupić płyn do soczewek. Jednak jak to zwykle bywa kupiłyśmy masę innych rzeczy. Ja wybrałam trzy szminki. Jedną w odcieniu krwistej czerwieni, drugą różową przypominającą kwiaty goździka i ostatnią perłową do jasnych garsonek. Zauważyłam obok drogerii sklep optyczny. Postanowiłam więc kupić szkła kontaktowe. Pani ekspedientka była bardzo niemiła. Nie miałam ochoty nic u niej kupować więc wyszłam i kupiłam sobie krople do oczu w drogerii. Z pewnością nic tam więcej nie kupie, gdyż zachowanie ekspedientki bardzo mnie uraziło. Poczułam się jak niechciany gość, a zamierzałam wydać pieniądze w tym sklepie. Nie uważam, żebym zasługiwała na takie traktowanie. Po tym nie miłym incydencie weszłyśmy wreszcie do sklepu z kurtkami zimowymi. Wybór był ogromny. Były kurtki cienkie i te grubsze. W góry i nadające się do codziennego noszenia. Jasne oraz ciemne.

Wizyta w tym sklepie trwało bardzo długo, gdyż był to sklep dwu piętrowy. Wraz z koleżanką kupiłyśmy sobie po kurtce. Moja była w kwiaty, dość gruba, jednak nie przesadnie. Ania natomiast wybrała kurtkę zieloną, bardziej sportową niż elegancką. Cały wypad na zakupy bardzo się udał. Kupiłyśmy sobie wiele potrzebnych przedmiotów. Z pewnością to powtórzymy.

Źródłem informacji była strona http://e-soczewki.pl/