Młody i promienny wygląd jest bardzo pożądany w dzisiejszych czasach. Szczególnie w zawodach wymagających bezpośredniego kontaktu z klientem i w branży kosmetycznej, czy pielęgnacyjnej. Atrakcyjne osoby są zawsze postrzegane przez społeczeństwo jako sympatyczne i przebojowe. 

Lifting twarzy za pomocą nici

skuteczne nici liftingujące w SzczeciniePierwsze oznaki starzenia są widoczne na twarzy, szyi i dłoniach. Są to miejsca najbardziej eksponowane na promienie słoneczne, które negatywnie wpływają na jakość skóry. Aby zachować młody wygląd należy jak najwcześniej zacząć wzmacniać skórę i przeciwdziałać powstawaniu pierwszych oznak starości. Skuteczne nici liftingujące w SzczecinievWięcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl dostaniemy w większości dobrych salonów kosmetycznych. Są one wszywane pod skórę przy linii ucha i powodują naciągnięcie, oraz napięcie zwisającej skóry. Wszczepienie nici odbywa się pod miejscowym znieczuleniem cieniutką igłą także nie czujemy bólu. Nici po około roku czasu samoczynnie się rozpuszczają i zabieg należy powtórzyć. Lifting twarzy jest widoczny niemalże natychmiast po wykonanym zabiegu. W Szczecinie korzystają z niego głównie starsze kobiety, u których jest widoczne opadanie skóry. Lifting pomoże nam pozbyć się opadających kącików ust, opadających powiek i zwisających podbródków. Nici skutecznie modelują kształt twarzy i nadają jej młodzieńczych rysów. Na zabieg trzeba się umówić po wcześniejszej konsultacji z dermatologiem w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu, który jest inwazyjny.

Skuteczne nici powinny odpowiednio napiąć skórę i utrzymać ją w jednym miejscu. Do pielęgnacji skóry po liftingu zaleca się stosowanie specjalnych kremów przeciwzmarszczkowych, które dodatkowo wzmacniają i napinają skórę. Właściwa pielęgnacja może przedłużyć efekt wygładzania skóry i go wzmocnić.

Więcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl