Kiedy pracuję się n komputerze to zawsze powinno się robić kopie zapasowe swoich dokumentów. Jak również tak robię. Mam dysk przenośny i co jakiś czas zgrywam sobie tam różne rzeczy.

Naprawa laptopów to nie tylko sama naprawa, ale choćby odzyskiwanie danych

 

naprawa elektronikiNiestety, ostatnio to zaniedbała i ostatnia aktualizacja miała miejsce dwa miesiące temu. Było to zbyt długo. W tym czasie nie tylko skończyłam swoją pracę magisterską, ale posiadałam tam wiele dokumentów związanych z moją pracą. Było ich bardzo sporo, poza tym bardzo były mi potrzebne. Jednak ostatnio mój komputer odmówił mi posłuszeństwa. Nadawał się do naprawy, bo nie chciał się, nawet włączyć. Niezbędna była naprawa laptopów. Nie wiedziałam jednak, gdzie w Łodzi jest dobry salon, który robi takie naprawy. Ostatnio miałam jedynie problem telefonem. Musiałam w nim wymienić pękniętą szybkę. Wiem zatem gdzie jest profesjonalna i fachowa naprawa telefonów. Ale z moim komputerem nigdy nic nie było. Zapytałam się znajomych jaki salon polecają i w końcu padł na jeden znajdujący się w centrum miasta Łódź. Pisali, ze napraw komputerów to dla nich chleb powszedni. Oddałam swój komputerek. Okazało się, ze to jakaś bardzo ważna część odmówiła posłuszeństwa i w związku z tym utraciłam część danych. Najpierw musieli zatem naprawić mój komputer, a potem odzyskać moje dokumenty.

Dobrze że potrafili zrobić obie te rzeczy, więc za jednym zamachem wszystko załatwili, a ja nie musiałam szukać kolejnych specjalistów, tym razem od dokumentów. Wszystko udało mi się odzyskać i teraz mój komputer dział już jak należy.