Zawsze bardzo ciężko pracowałem fizycznie. Tak naprawdę nie miałem pieniędzy na edukację i od razu po szkole średniej musiałem udać się do pracy. Dzięki temu zdobyłem bardzo cenne doświadczenie.

Naklejki na ścianę były różne

naklejki na ścianęTrochę brakowało mi poszerzania możliwości oraz kwalifikacji. Postanowiłem się nie poddawać i cały czas podążać za swoimi marzeniami. Gdy zarabiałem trochę lepiej w końcu mogłem zapisać się na studia zaoczne. Wybrałem odpowiedni kierunek i zacząłem dbać o swoją edukację. Po pięciu latach ciężkiej harówki w końcu miałem wymarzony dyplom. Niestety zauważyłem, że na rynku jest coraz gorzej. Postanowiłem zaryzykować i otworzyć własne przedsiębiorstwo. Miałem sporą wiedzę oraz doświadczenie. Zdawałem sobie sprawę z tego jak wyglądają struktury rozwoju lokalnego. Wtedy wziąłem małą pożyczkę i zacząłem produkować różne naklejki na ścianę. Trafiłem w bardzo duże zapotrzebowanie. Pewne większe sklepy z wyposażeniem wnętrz potrzebowały nowych oraz unikalnych wzorów. Zatrudnieni przeze mnie graficy mieli naprawdę imponujące umiejętności oraz talent. Nasze szablony malarskie miały dobrą jakość. Wiedziałem, że kluczem do sukcesu jest atrakcyjna cena oraz łatwość w montażu. Starałem się aby wszystko było wykonywane z dużą starannością. Również powoli wprowadzaliśmy naklejki do kuchni. Wtedy postanowiłem zainwestować w reklamę i udzieliłem wywiadu do lokalnej gazecie. Tam bardzo spodobała im się moja osoba i regularnie udzielałem fachowych porad w tej tematyce. Również projektowaliśmy różne naklejki dla dzieci. One miały kształty różnego rodzaju postaci z bajek. Cały czas poruszaliśmy się do przodu.

Wkrótce powstały u nas fototapety na wymiar. Oferowaliśmy wkomponowanie indywidualnego obrazku. To zyskało dużą popularność, ponieważ każdy chciał mieć coś takiego. Własna grafika stała się czymś atrakcyjnym. Wizerunek ulubionego pupila lub ukochanej osoby zawsze był w modzie.