Od kilkunastu lat pracuje w tym samym sklepie budowlanym, więc mam naprawdę ogromne rozeznanie w temacie. Dlatego bardzo często doradzam klientom w różnych sprawach albo zastępuję pracownika z jakiegoś działu, jeśli ten jest nieobecny.

Wałki do laminatu to moja specjalność

wałki do laminatuNiby mogłem awansować na kierownika, pewnie nawet kierownika całego marketu, ale lubię to co robię i kontakt z ludźmi. Moim ulubionym działem jest dział z różnymi farbami i tam można mnie najczęściej znaleźć. Uwielbiam doradzać farby do różnych zastosowań, a także odpowiednie pędzle i wałki do laminatu. Wiem dobrze, który producent pędzli i wałków ma szczególnie dobre produkty. Co nie powinno być zaskakujące, jest to oczywiście polski producent pędzli i innych przyrządów i materiałów do malowania różnych powierzchni. Ponieważ pracuję tyle lat, to dobrze znam z własnego doświadczenia albo cudzego praktycznie wszystkie dostępne w sklepie pędzle malarskie. Nie ważne czy chodzi o niewielkie pędzelki do malowania drobnych detali czy o duże pędzle do laminatu albo do ścian. Znam wszystkie pędzle i wszystkie sztuczki, jakie na do zachwalenia swoich produktów stosuje każdy producent pędzli. Dlatego doradzę nawet pędzel do żelkotu, jeśli będzie taka potrzeba. Na produktach z innych działów znam się trochę słabiej, ale jestem zawsze na bieżąco z nowinkami, więc tu też potrafię doradzić. Wielu klientów dobrze mnie zna i kiedy tylko potrzebny im jakiś pędzel malarski, to zawsze przychodzą prosto do mnie po poradę.
Moja wiedza o farbach i pędzlach przydała mi się, kiedy remontowałem swój dom. Dobrze wiedziałem, jakie materiały są warte uwagi, za co warto zapłacić a za co nie. Dzięki temu wiem, że używałem tylko rzeczy naprawdę wysokiej jakości i że wszystko będzie dobrze wyglądać przez wiele lat.