Niektóre rzeczy an tym świecie są nieuniknione. Na pewno każdy z ans kiedyś zachoruje i będzie wymagał pomocy lekarza, na pewno każdy z nas będzie szukał mieszkania lub domu do zakupu lub wynajęcia, więc będzie potrzebował dewelopera, pośrednika handlu nieruchomości lub pomocy finansowej z banku, czyli kredytu hipotecznego.

Na nagrobkach jak można się domyślić, da się nieźle zarobić

nagrobekKażdego z nas czeka także organizacja pogrzebu, więc potrzebne są nam różnego rodzaju usługi pogrzebowe. Skoro pewne rzeczy nas nie miną to znaczy, ze lekarz, budowlaniec i zakład pogrzebowy z województwa mazowieckiego na pewno będzie dobrym pomysłem na biznes. Pogrzeby mogą się wydawać dosyć makabryczne, ale jednak przecież to także biznes i to całkiem dochodowy. Dobrej jakości nagrobki z granitu szwedzkiego potrafią kosztować krocie. Sama trumna, mimo iż jest wykonana z drewna, a nie z kamienia także potrafi swoje kosztować. A to nie koniec wydatków. Czeka nas jeszcze danie ,,co łaska” dla księdza, zorganizowanie stypy, kwiaty, wieńce, znicze i inne. Nagrobki podwójne to tylko początek naszych wydatków. Poza tym, w tej branży nie ma dużej konkurencji, ponieważ niewiele osób chciałoby się zajmować sprawami, związanymi ze śmiercią, nawet jeśli nie jest to sam transport zwłok, czy inne bezpośrednie obcowanie ze zmarłymi, a jedynie ekskluzywne nagrobki, czy szycie wkładów do trumien. Odsuwamy od siebie myśli na temat śmierci, nie chcemy być blisko niej. Mała konkurencja sprawi, że łatwiej będzie nam rozreklamować nasze usługi i szybciej znajdziemy potencjalnych klientów.

Nie musimy się nawet specjalnie starać, bo w mniejszych miejscowościach w mazowieckim nie ma wielu takich zakładów, a nikt nie będzie chciał jeździć daleko, żeby załatwić sprawy pogrzebowe.