Jestem architektem krajobrazu. Wykonuję zlecenia na nowoczesne ogrody. Często bywam na terenie Poznania oraz Bydgoszczy. Jestem zadowolony ze swojej pracy. Mogę się w niej rozwijać i sprawia mi dużą przyjemność.

Nowoczesne ogrody łączą ludzi

nowoczesne ogrodyTego dnia musiałem pojechać do klienta. Zazwyczaj dzwonią do nas małżeństwa albo starsze osoby. Tamtego dnia drzwi otworzyła mi bardzo młoda kobieta Krystyna. Miała piękną figurę oraz błękitne oczy. Poczęstowała mnie herbatą. Rozmawialiśmy o specjalnym projekcie dla jej brata. Projektowanie ogrodów nie było jej mocną stroną, szczególnie jeśli chodzi o nowoczesne ogrody. Okazało się, że bardzo dużo nas łączyło. Postanowiłem zaryzykować i poprosić o numer telefonu. Nie chciała się zgodzić. Było mi bardzo przykro. Nie wiedziałem dlaczego. Jej zlecenie zajęło mi naprawdę wiele czasu. Całą noc starałem się dobrać odpowiednie rośliny, które dobrze zadomowiłyby się na tamtych glebach. To było ciężkie wyzwanie. Byłem specjalistą i musiałem dać sobie radę. Postanowiłem nawet zadzwonić do swojego kolegi Tadeusza i poprosić o radę. Gdy skończyłem, przyjechałem, aby pani Krystyna zobaczyła efekt końcowy. Była zadowolona. Bardzo się ucieszyła. Zakładanie ogrodów jednak nie było łatwe. Dałem jej kilka numerów telefonu do swoich znajomych wykonawców, którzy podjęli by się takiej pracy. Wtedy postanowiłem zaryzykować jeszcze jeden raz. Na szczęście się udało. Już następnego dnia byliśmy na kawie. Tamtego dnia zrozumiałem, że tym razem nie odpuszczę. Dam z siebie wszystko. Tak zaczęła się nasza historia. Aktualnie planuję się oświadczyć.

Zastanawiam się tylko w jakim miejscu to zrobić. Moja koleżanka podpowiada mi abym pojechał za granicę i znalazł najpiękniejszy ogród jaki widziałem. Może ma rację. To musi być coś pięknego. Trzymajcie kciuki.