Od lat trenuję łucznictwo i przez wzgląd na to, że z roku na rok osiągałam coraz to lepsze wyniki w końcu mogłam spełnić swe marzenie i zacząć reprezentować nasz kraj w tym sporcie na różnego rodzaju zawodach międzynarodowych. Wiadomo jednak, że odpowiednie przygotowanie to podstawa!

Przepiękne Zakopane i miejsca noclegowe z basenami

noclegi z basenem w ZakopanemOdkąd jestem w reprezentacji polski, często wyjeżdżamy wraz z klubem na różnego rodzaju zgrupowania. Najczęściej jeździmy do miejsc zaopatrzonych w różnego rodzaju atrakcje sportowe, jak boiska do gry w siatkówkę, czy tenisa. Przeważnie również wyjeżdżaliśmy za granicę, zaś w tym roku nasze zgrupowanie miało się odbyć w naszym kroju i to w Zakopanem! Byłam niesamowicie podekscytowana perspektywą wyjazdu w góry tym bardziej, że nigdy tam jeszcze nie byłam! W drodze do Zakopanego nie mogłam napatrzeć się na przepiękny górski krajobraz, a w dodatku widok naszego hotelu dosłownie ściął mnie z nóg. Hotel był przepiękny i urządzony w nowoczesnym stylu łączącym jednocześnie ze sobą górską tradycję. Pokoje były wyposażone w najwyższej jakości sprzęt multimedialny, a także zawierały ogromne i najwygodniejsze łóżka na jakich dotychczas spałam. Jakby tego było mało okazało się, że hotel posiada do dyspozycji zakwaterowanych wielki basen! Z racji tego, że od dziecka kocham pływać nie mogłam się posiąść z radości. Noclegi z basenem w Zakopanem to coś, o czym nawet nie śniłam marzyć, a tymczasem okazały się rzeczywistością! Basen miał nam posłużyć, jako dodatkowy trening całego ciała poza codziennym strzelaniem z łuku, jednak ja praktycznie w ogóle z niego nie wychodziłam. Ciepła woda i ogromne okna zza których rozpościerał się widok na góry sprawiały, że miałam ochotę zostać tam do końca życia!

Pobyt w Zakopanem wspominam jako najlepsze zgrupowanie na jakim byłam. Niesamowitym doświadczeniem było wspiąć się na szczyt Giewontu oraz skoczni narciarskiej, a także spróbować smaku prawdziwego, góralskiego oscypka, zwiedzić Krupówki i wybrać się na spacer nad Morskie Oko.