Ostatnio zauważyłam jak się bardo postarzałam. W sumie to przecież codziennie oglądam się w lustrze. Jednak dopiero teraz gdy obejrzałam przypadkiem jakieś moje zdjęcia sprzed kilku lat to uświadomiłam sobie, że czas niestety nie działa na moją korzyść.

Dobrze wykonany zabieg na twarz

zabiegi medycyny estetycznejMiałam teraz zapadnięte policzki a także dużo zmarszczek wokół oczu. Bardziej przypominałam teraz swoją mamę niż siebie sprzed paru lat. Podłamałam się trochę tym faktem. Jednak doszłam do wniosku, że przecież żyjemy w takich czasach, że na takie sprawy można coś zaradzić. Stwierdziłam, że przecież zabiegi medycyny estetycznej są dla wszystkich i ja także bym mogła z nich skorzystać. Oczywiście nie chciałam podejmować żadnych radykalnych kroków. Jednak poddała bym się jakiemuś zabiegowi. Umówiłam się więc tam gdzie wiedziałam, że wszystko wykonywane jest jak najbardziej profesjonalnie i gdzie pracują sami najlepsi specjaliści. Na wizytę poszłam sama. Przyjął mnie bardzo miły pan doktor, który bardzo dokładnie przyjrzał się mojej twarzy. Powiedział, że można u mnie wykonać zabieg z wykorzystaniem kwasy hialuronowego. Efekt będzie natychmiastowy. I oprócz tego, że zmarszczki zostaną wypełnione to skóra na twarzy będzie także bardziej odżywiona. Zabieg ten nie jest także jakoś wyjątkowo drogi. Zgodziłam się więc. Wszystko nie trwało długo. Po skończonym zabiegu lekarz pokazał mi lusterko. W sumie to nie mogłam uwierzyć w to, że tak szybko można kogoś odmłodzić.

Wyglądałam tak jak kilka lat temu. Policzki nie były już takie zapadnięte i co najważniejsze te głębokie zmarszczki zniknęły. Oczywiście wiem, że za jakiś czas będę musiała wrócić tu ponownie ale na pewno to zrobię bo uważam, że warto. Od razu po wyjściu z gabinetu poczułam się dużo lepiej.