Słysząc reklamę mówiącą o meblach pod zamówienie, często kojarzy nam się to z dużymi kosztami i ekstrawagancją. Jest to całkowicie błędne myślenie. Większość sklepów meblowych, przestało już dawno tworzyć taśmowo zestawy mebli, teraz w katalogach możemy znaleźć ogólne zamysły, w jakim mogą być nasze meble, galerię kształtów czy obić; wzory, jakie mogą mieć meble metalowe, ale to od nas zależy jak to połączymy.
Co nam daje, możliwość zamówienia indywidualnych mebli? Przede wszystkim możemy wybrać, jakie ma pełnić funkcje, tak by był jak najlepiej dobrany pod kątem naszych potrzeb. Zamawiając meble

http://www.projektglass.pl/?p=9,kabiny%20prysznicowe
Źródło: http://www.projektglass.pl/?p=9,kabiny%20prysznicowe

kuchenne, możemy dobrać je tak, by pasowały do zakupionego przez nas wcześniej sprzętu AGD, czy żeby nasza kuchnia była jeszcze bardziej funkcjonalna. Meble łazienkowe, mogą okazać się jeszcze bardziej wytrzymałe, jeżeli zaznaczymy, że chcemy taki typ mebli do takiego i takiego miejsca i w tym celu zostaną odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią. Zamawiając meble drewniane, mamy praktycznie nieograniczone możliwości kolorów z powodu tysięcy odcieni impregnatów, olei czy lakierów. Dodatkowo, jeżeli mamy niestandardowe mieszkanie, możemy dobrać meble tak by pasowały idealnie. Przykładem może być stare budownictwo, gdzie zdarzają się bardzo wysokie pomieszczenia, i niestety większość gotowych mebli, wygląda nieestetycznie, gdy szafa dosięga tylko połowy odległości od sufitu.
Meble na wymiar i pod zamówienie, to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą mieć poczucie, że samodzielnie urządzili swoje wnętrze.