Nazywam się Romek i jestem pracownikiem magazynu. Pracuję dla hurtowni, która zaopatruje handlowców w wyposażenie lokali. Na naszym magazynie wszystkie towary są dokładnie posegregowane względem przeznaczenia. Tam, gdzie trzymamy regały magazynowe na sprzedaż znajdują się również regały sklepowe, które bardzo często sprzedajemy.

Stojaki reklamowe znalazły się w odpowiednim miejscu

Stojaki reklamoweWszystkie regały magazynowe są zapakowane i kupujący na własną rękę je składa. Tak samo jest jeżeli chodzi o regały sklepowe. W naszym magazynie jest osobne pomieszczenie, w którym trzymamy standy różnych rozmiarów oraz stojaki na ulotki. W tym dziale zawsze wszystko jest dokładnie posegregowane i nigdy jeszcze nie było bałaganu. Ostatnio jak przywieźli do nas stojaki reklamowe to sam osobiście je wypakowywałem i umieszczałem w odpowiednim miejscu. Nasza hurtownia ma na magazynie te same regały magazynowe, które są przeznaczone na sprzedaż. Są one wykonane z bardzo dobrych materiałów i można na nich układać naprawdę ciężkie przedmioty. Oczywiście w hurtownia jest wyposażone także w regały sklepowe, które ma w ofercie. Moja praca jest bardzo odpowiedzialna, ponieważ muszę pilnować wszystkich dostaw oraz stanu towarów w hurtowni. Jeżeli skończą się stojaki na ulotki to jestem zobowiązany iść na sklep i uzupełnić wszelkie braki. Codziennie rano chodzę na sklep i sprawdzam towary. Magazyn z kolei sprawdzam codziennie o godzinie czternastej i jak brakuje jakichś towarów to od razu daje znać do działu zamówień, żeby zorganizowali dostawę.

Dziś przyjadą do nas regały sklepowe i będę musiał je wypakować. To jest duże zamówienie, więc poproszę Przemka o pomoc. Razem szybko się z tym uwiniemy i nikt nie będzie musiał zostawać dłużej w pracy. Często sobie pomagamy i bardzo dobrze nam się razem współpracuje.

Jeśli szukasz dla siebie najlpesze stojaki reklamowe, to zajrzyj an stronę: http://wist-online.com