Kiedy kończyłam studia stomatologiczne to wielu rzeczy jeszcze wtedy nie wykonywano. Technika w końcu poszła do przodu, więc trzeba się dokształcać. Jeśli lekarz nie będzie się uczył i stał tylko w miejscu to nie będzie mógł oferować potrzebnych usług w Krakowie, pacjenci przestaną do niego przychodzić, bo nie będzie ich dobrze leczył.

Licówki i zdobywanie wiedzy

licówkiDentysta będzie miał ten sam problem, bo przecież już się nie robi złotych czy srebrnych zębów, wszystko musi być jak najbardziej naturalne i wyglądać jakby tak miało być. Jako stomatolog wiem o jakie zabiegi pytają mnie moi pacjenci. Takie rzeczy jak leczenie kanałowe w soboty jest dziś na porządku dziennym i nikt się tym już nie dziwi. Borowanie też przeszło długą drogę, i obecnie plony są o wiele lepsze i trwalsze, niż były w przeszłości. Sama chciałam zabrać się za licówki. Pomyślałam, że to dobry kurs dla mnie. Jest to zabieg nie tylko estetyczny, ale osób z nieciekawymi zębami, ale również często inne wady zębów skłaniają osoby do sięgnięcia po licówki. Zatem stwierdziłam, że muszę się wybrać na taki kurs, żeby się nauczyć je zakładać. Miałam już wcześniejsze teoretyczne przygotowanie, więc wiedziałam mniej więcej jak to wygląda. Teraz potrzebowałam głównie zajęć praktycznych, żeby wiedzieć jak to jest wykonywane na żywo. Licówki to obecnie coraz popularniejszy zabieg stomatologiczny który powinien umieć wykonywać każdy dentysta z Krakowa.

Dobrze, ze są takie kursy doszkalające i dentyści mogą się uczyć nawet po studiach. Mam nadzieję, ze po takim kursie będą mogła już rozszerzyć swoją działalność o zakładanie licówek w gabinecie.

Ten i inne kusy podchodzą pod usługi A-Dent Kraków