Od dziecka byłem przekonany co do tego, że wody z kranu w gospodarstwach domowych pic nie można. Tak bowiem mówili zawsze moi rodzice, dziadkowie i wszyscy moi znajomi.

Skuszony licznymi, pozytywnymi opiniami o jonizatorze powietrza kupiłem jedną sztukę na sprawdzenie

jonizator wodyNiedawno jednak usłyszałem o ty, że taka woda może być nawet czystsza od tej butelkowanej. Wzbudziło to we mnie wielka ciekawość i postanowiłem to sprawdzić. Przeszukałem więc wiele for internetowych w poszukiwaniu jakichkolwiek informacji na ten temat. Znalazłem ich nawet więcej niż oczekiwałem, jednak ani trochę nie rozwiązały one moich wątpliwości. Było tam bowiem tak wiele opinii, a każda z nich była inna i wydawała się mieć logiczne uzasadnienie. Te całe poszukiwania pozostawiły mnie więc tylko i wyłącznie, jeszcze bardziej skołowanego. Pomyślałem jednak, że udam się do źródła czyli do biura miejscowych zakładów wodociągowych. Byłem bowiem pewny, że oni udzielą mi satysfakcjonującą odpowiedź na moje pytanie. Nie pomyliłem się ani trochę, ponieważ zostałem tam bardzo kompleksowo obsłużony. Pracująca tam miła ekspedientka pokazała mi wartości jakie ma woda z kranu i porównała to z tymi butelkowanymi. Okazało się, że woda z kranu jest jak najbardziej zdatna do spożycie. Poradziła, że jednak warto byłoby kupić sobie jakiś filtr do wody, ponieważ nie wiadomo w jakim stanie są rury. Zainwestowałem więc w dobry jonizator wody, ponieważ na profesjonalny zmiękczać odżelaziacz wody nie było mnie stać. Mało kto ma chyba kilka tysięcy, które może sobie tak bez problemu wydać na niepewną sprawę.

Później się jednak dowiedziałem, że już nawet sam taki jonizator czyni wodę lepszą od tej ze sklepów i w zupełności mi to wystarczy.