Już dzisiaj staliśmy się uprzywilejowanym pokoleniem które ma szanse skorzystać w pełni za darmo w miejscowości Kudowa położonej kilkanaście kilometrów od znanej wszystkim Polakom miejscowości Zakopane z pełnego pakietu sportu, zdrowia, rekreacji i wypoczynku.

Kudowa Zdrój jest miastem pełnym atrakcji przez cały rok

KudowaKudowa Zdrój małe miasteczko położone w górach zaprasza młodzież polską na w pełni darmową zabawe, do tamtejszych atrakcji należy między innymi organizowany prze jednostkę wojskową GROM bieg przełajowy o długości 20 km z przeszkodami zakończony licznymi nagrodami dla najlepszych wraz z możliwością uzyskania dyplomu kwalifikującego do dalszych starań dostania się to tej prestiżowej jednostki. Nagrody nie ominą również najmłodszych uczestników. Dla wytrwałych maluchów za udział w biegu pod opieką rodziców darmowe wstęp na basen SYNFONIA. Dodatkową atrakcją jest konkurs drużyn streetballowych 16 drużyn po 5 zawodników z całej Polski zmierzy się o puchar Gór i nagrodę pieniężną w kwocie 5 tyś złotych. Zapisy trwają do 15 października 2015 roku. Do dyspozycji uczestników jest również otwarty przez cały czas trwania imprezy salon SPA w którym młodzież będzie mogła skorzystać z zabiegów upiększających. Przypominam że to wszystko za darmo po okazaniu rachunku z pensjonaty Kudowa Zdrój. Drugiego dnia imprezy odbędzie się dzień aktywizacji zawodowej dla osób dopiero zaczynających swoją przyszłość zawodową. Tego dnia odbędą się targi pracy dla młodzieży. Zjadą się wszystkie duże i małe przedsiębiorstwa szukające swojej podpory w polskich pracownikach. Firmy będą liczne także każdy znajdzie coś dla siebie czy to z dziedziny informatycznej, prawnej, czy medycznej bądź też dla osób nie mających jeszcze żadnego ukierunkowanego wykształcenia. Wieczorem organizator zaprasza wszystkich na darmowy posiłek i herbatą. Są to specjalnie wyselekcjonowane herbaty takie jak na przykład brahmi czy gotucola poprawiające wydolność organizmu bądź po prostu odprężające.

Kudowa Zdrój jest dość rozległym miasteczkiem przygotowanym na przyjecie ludzi z całej Polski także tamtejsze hotele czy motele są przygotowane na przyjęcie takiej grupy osób. Każdy znajdzie tam dla siebie pokoje, noclegi, pensjonaty czy apartamenty.