Od jakiegoś czasu w Polsce panuje trend na nadrukowywanie zdjęć na różne przedmioty. W ten sposób uzyskuje się fotogadżety podarunkowe dla klientów czy prezenty urodzinowe. Zdjęcie można nadrukować praktycznie na wszystko.

  Uniwersalne materiały do nadruku – kubek ze zdjęciem

kubek ze zdjęciemJednym ograniczeniem dla nas jest tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia. Dzisiejsze techniki nadruku umożliwiają bowiem nadruk na szkło, plastik, metal czy materiał. W ten sposób możemy otrzymać na przykład kubek ze zdjęciem. Grafika może być dowolna, logo firmy, zdjęcie z prywatnego albumu, własny zeskanowany rysunek wszystko zależy od przeznaczenia. Kubki nadrukiem cieszą się największą popularnością ze względu na swoje praktyczne zastosowanie bowiem naczyń w domu nigdy nie za mało. Jednak pomysłów jest co niemiara. Obecnie coraz częściej jadąc na wakacje możemy spotkać się z propozycją miejscowego nadruku zdjęcia na pocztówkę, magnes na lodówkę, przypinki czy inny płaski przedmiot. W ten sposób możemy uzyskać nietypowe pamiątki z wakacji typu fotomagnesy na lodówkę czy pocztówki z naszym własnym zdjęciem. Coraz częściej odchodzi się od tradycyjnych pamiątek na rzecz właśnie takich fotogadżetów. Jednakże dzisiejsza zaawansowana technologia nadruku, umożliwia nam nawet umieszczenie zdjęć na materiale, dzięki czemu uzyskujemy na przykład koszulki z nadrukiem, krawat ze zdjęciem, poszewka na poduszkę czy nawet maskotka trzymająca pluszowe serce na którym nadrukowano wybrane przez nas zdjęcie.

Dzięki temu mamy ogromny wybór nietypowych i oryginalnych prezentów dla bliskich na różną okazję. Ponad to fotogadżety są świetnym dodatkiem do kampanii reklamowej, rozdawane potencjalnym konsumentom wzbudzają ich zaufanie, a także budują pozytywny wizerunek firmy.