Od wielu lat gram w siatkówkę. Do tej pory jednak robiłam to hobbystycznie razem z przyjaciółmi. Chodziłam także na dodatkowe zajęcia po szkole. Jednak ostatnio nasza nauczycielka wychowania fizycznego oznajmiła, ze chciałaby żebyśmy wzięły udział w zawodach.

Wyróżniające się koszulki z własnym nadrukiem

koszulki z własnym nadrukiemOna nas do nich przygotuje. Są to mistrzostwa naszego województwa szkół średnich. Nauczycielka uważała, że mamy szanse na zwycięstwo. Od dawna nas obserwowała, uważa, że jesteśmy zgranym zespołem i damy sobie radę. Z jednej strony nie byłyśmy do tego przekonane, bo to wielkie wyzwanie, ale z drugiej cieszyłyśmy się na to wyzwanie. Trenowałyśmy trzy razy w tygodniu. Wszystko po to, by udowodnić nie tylko innym, ale i sobie że sobie poradzimy. Pozostała kwestia naszych strojów. Każda drużyna ma zawsze koszulki z nadrukiem z numerem zawodnika i nazwiskiem, przydałaby się również nazwa szkoły. Nie mieliśmy jednak takich koszulek, bo to miał być nasz pierwszy występ. Poprosiliśmy zatem dyrektora szkoły o nadruki na koszulkach. Kilka białych T-shirtów to inie jest spory wydatek, a sam nadruk też da się tanio załatwić. Jedna z moich koleżanek z klasy zajmuje się rysowaniem, więc wybrała ładną czcionkę do napisów i dodałam obramowanie, dzięki czemu nasze koszulki z własnym nadrukiem na pewno będą się wyróżniały.

Czułyśmy, że jesteśmy dobrze przygotowane do rozgrywek, choć nie spodziewaliśmy się, wygranej. W zawodach szło nam jednak całkiem nieźle. Czwarte miejsce na tyle szkół to bardzo dobra pozycja jak na pierwszy raz. Następnym razem będzie jeszcze lepiej.