Zawsze muszę być na topie, jeżeli chodzi o ubiór. Nie lubię, gdy mam stare rzeczy i muszę w nich chodzić. Lubię wymieniać moją szafę co najmniej raz na sezon. Nie wyobrażam sobie chodzić po kilka razy w tym samym, zwłaszcza, jeżeli jest to niemodne. Gdy patrzę na swoje zdjęcia sprzed kilku lat, to aż mi głupio, że zakładałam takie stroje.

Modne napisy na koszulkach

koszulki z modnymi napisamiTeraz na szczęście nie popełniam już żadnych modowych wpadek. W naszej szkole wszyscy bardzo zwracają uwagę na to, co kto ma na sobie. Z początku trochę mnie to drażniło, ale już się przyzwyczaiłam. Ostatnio kupiłam sobie koszulki z modnymi napisami, bo wszyscy takie nosili. Nawet robiliśmy sobie zawody, kto ma fajniejszy napis. Najlepsze były oczywiście wzory, które były oryginalne i się nie powtarzały. Gdy ktoś przyszedł do szkoły w koszulce z takimi samymi napisami jak koleżanka, to zaraz ktoś między sobą coś szeptał. Dlatego ja znalazłam stronę internetową, na której można wybierać sobie napis, jaki chcemy mieć na koszulce. Bardzo spodobała mi się ta opcja. Całymi dniami szukałam inspiracji na ciekawe napisy. Chciałam mieć coś wyjątkowego i nabyłam już kilka takich koszulek. Wybierałam jakieś śmieszne cytaty, lub też coś bardziej sentymentalnego. Teraz wszyscy noszą takie koszulki, bo dzięki nim można przekazać, bez konieczności werbalizowania naszych uczuć, to co czujemy w danej chwili. Ja jak wstawałam, to ubierałam się zawsze zależnie od mojego aktualnego nastroju. Dobrze, że miałam w czym wybierać, bo humory mam różne.

W czasie przerw zazwyczaj wybieram sobie nowe napisy na koszulki, jak mam trochę wolnego czasu. Nawet rysuję sobie różne wzory, bo na stronie potrafią wykonać wszystko, czego klient sobie zażyczy. Nieważne, czy to tylko napis, czy jakiś rysunek, czy obrazek.