Już jako dziecko zawsze lubiłam bawić się włosami. Pewnego dnia odkryłam, że mam do tego wielki talent i chce pracować w takim zawodzie. W tym celu udałam się do zawodówki. Tam nauczono mnie wszystkich potrzebnych umiejętności. Moją pierwszą pracą był mały zakład w Łodzi.

Kosmetyka w Łodzi jest moją najlepszą pracą

kosmetyka ŁódźZ czasem szukałam czegoś bardziej ambitnego. Miałam wspaniałe umiejętności. Na szczęście we wszystkim pomógł mi jak zwykle internet. To tam znalazłam stosowną ofertę. Ostatecznie moim zakładem pracy stał się duży salon fryzjerski Łódź. Był to bardzo obszerny lokal i potrzebowali kogoś nowego. Moje umiejętności były pozytywne dlatego podpisano ze mną małą umowę. Miałam wtedy bardzo elastyczny grafik. Najbardziej ucieszył mnie fakt, że nie było żadnego problemu z wolnym. To był dobry aspekt mojej pracy. W tym samym budynku znajdował się także salon kosmetyczny. Tam wykonywano wszystkie zabiegi. Ja jako pracownik miałam wielką promocję. Często koleżanki w wolnym czasie robiły mi paznokcie i makijaż. Kosmetyka Łódź nie była moją najmocniejszą stroną i zawsze korzystałam z możliwej okazji. To mi odpowiadało. Ja w zamian plotłam im różnego rodzaju warkocze. Moja pensja była uwarunkowana ilością naszych klientów. Im więcej fryzur zrobiłam, tym więcej było dla mnie. Taki układ mi bardzo odpowiadał. Tam zrobiłam sobie bardzo dobrą reklamę. Ludzie zaczęli mnie rozpoznawać i przychodzić do mnie do domu.

Tam prywatnie robiłam dla nich różne stylizacje. Wtedy czasami uzyskiwałam drugą wypłatę. Jednak miałam bardzo dużo zajęć. Moje umiejętności rosły z dnia na dzień. Nie mogłam narzekać na brak pracy w Łodzi. Również moja mama zaczęła mnie polecać swoim znajomym.