Rachunki za paliwo wydają ci się zbyt duże. Twoi pracownicy potrafią znikać na kilka godzin, po czym wracają z pustymi rękoma. Masz pewne podejrzenia, ale brakuje ci dowodów. Nie wiesz, co z tym zrobić.

Przydatny lokalizator GPS

lokalizator gpsJednocześnie nie masz czasu, aby śledzić swoich pracowników. Zresztą szybko by się zorientowali, że szef jedzie tuż za nimi i nic by z tego nie wyszło. Lokalizator GPS to jedyne możliwe rozwiązanie montaż. Dzięki niemu będziesz mógł precyzyjnie dowiedzieć się, gdzie znajduje się samochód. Czy pracownik pojechał po dostawę czy w czasie godzin pracy załatwia swoje prywatne sprawy. Poczujesz się pewnie, a twoi pracownicy będą wiedzieli, że mogą zostać skontrolowani i nie odważą się korzystać z niego niezgodnie z przeznaczeniem. Twoi goście narzekają, że ktoś niepowołany grzebie w ich rzeczach. Masz pewne podejrzenia, ale nie wiesz na sto procent, czy to możliwe. Koniecznie wymień wszystkie zamki hotelowe i zamki elektryczne. Goście twojego hotelu muszą czuć się bezpiecznie. Nic nie może im zginąć, bo drugi raz nie przyjadą do tego miejsca. W dodatku możesz na głowie policje. Nikt nie potrzebuje takiego PR. Zła opinia może długo ciągnąć się za hotelem, co spowoduje spadek liczby gości, a tym samym obniżenie dochodów i rentowności prowadzenia własnego biznesu. Nie warto ryzykować, łatwo jest stracić dobre imię, a dużo trudniej jest je odzyskać. Jeśli goście narzekają, że nudzą się w hotelu, pogoda na zewnątrz jest barowa, więc nikt specjalnie nie wychodzić na miasto. Trzeba zapewnić rozrywkę gościom w hotelu. Można zakupić telewizory hotelowe. Każdy lubi na bieżąco śledzić losy bohaterów seriali, wydarzenia polityczne i gospodarcze. To ciekawa alternatywa dla zmęczonych gości, którzy marzą tylko o tym, aby pójść spać. Jeśli chcesz usprawnić kontakt z pracownikami.

Czasami nie możesz ich znaleźć, stwórz wewnętrzne centrale telefoniczne. Dzięki niej będziesz mógł kontaktować się z pracownikami, kiedy tylko zechcesz. To ważne, aby sprawnie reagować na potrzeby wszystkich klientów.