Od osiemnastu lat prowadzę firmę przewozową i nigdy nie miałam na co narzekać. Może na samym początku nie było mi łatwo wbić się na rynek ale te czasy trwały krótko i dawno minęły. Przez wszystkie te lata firma prosperowała dobrze i przynosiła mi spore zarobki.

Dobre biuro rachunkowe to podstawa

Biuro rachunkoweNiestety od dwóch lat mam z nią coraz więcej kłopotów. Wydaje mi się, że biuro rachunkowe z którego korzystam już od wielu lat nie do końca radzi sobie ze zmianami w prawie podatkowym. To biuro podatkowe prowadzi dwójka starszych już mężczyzn spod Bydgoszczy. Zawsze dbali o to aby uzupełniać swoją wiedzę i dokształcać się na bieżąco ale ostatnio kilkakrotnie wykryłam sporo błędów w rachunkach. Jestem pewna, że nie zrobili tego celowo tylko zwyczajnie nie zorientowali się w nowych rozporządzaniach. Niestety to należy do ich obowiązków. Bez aktualizacji danych nie może istnieć dobre doradztwo podatkowe. Kiedy więc w tym roku dostałam wezwanie do urzędu skarbowego w celu złożenia wyjaśnień uznałam, że czas na nowe usługi księgowe. Było mi trochę głupio porzucać swoich księgowych akurat teraz, kiedy radzą sobie coraz gorzej ale nie mogłam pozwolić aby ich kiepskie doradztwo podatkowe odbiło się na mojej firmie. Szukam więc właśnie nowych księgowych. Zależy mi aby nowe biuro podatkowe dobrze orientowało się we wszystkich zmianach i inwestowało w wiedzę swoich pracowników.

To niby jest oczywiste ale kiedy tak przyglądam się różnym biurom to większość z nich jakby nie zdawała sobie sprawę z tego jak ważne jest śledzenie zmian. Na szczęście znalazłam inne biuro rachunkowe, które dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków.

Obecnie korzystam z biura rachunkowego http://www.infopower.bydgoszcz.pl