Dla Elizy miłość była najważniejsza. Uważała, że nie ma takiej rzeczy na świecie, której nie zrobiłaby w imię miłości oraz że prawdziwa miłość przezwycięży wszystkie trudności. Roberta poznała podczas zjazdu fanów WoWa w Pradze.

Przewóz zwierząt za granicę samolotem najlepszym rozwiązaniem

przewóz zwierzątŚwietnie się wtedy ze sobą bawili, po powrocie odnaleźli się w grze i od tej pory stali się niemal nierozłączni. Z czasem jednak ta wirtualna przyjaźń przestała im wystarczać i zapragnęli zamieszkać razem. Rodzice Elizy byli jednak przeciwni. Nie chodziło im już nawet o te dwa lata studiów, które poszłyby na marne ale przede wszystkim o tą ogromną odległość, która miała ich dzielić od swojej jedynej córki. Poza tym martwili się, że chłopak złamie jej serce i zostanie sama w zupełnie obcym kraju. Eliza przekonywała ich jednak, że busy Anglia-Polska kursują tak często i są niemal tak tanie jak zwykłe busy, którymi jeździ na studia. Będzie ich odwiedzać tak samo często i nawet nie odczują różnicy. Poza tym przeprowadzki do Anglii czy z powrotem nie są niczym niezwykłym, jeśli coś się wydarzy będzie zaraz z powrotem w domu. Rodzice ulegli w końcu tym argumentom i Eliza w przeciągu raptem dwóch tygodni przeprowadziła się do Birmingham. Największy kłopot miała ze swoim szczeniakiem i chomikami. Firma organizująca transport paczek nie chciała się zgodzić na przewóz zwierząt Polska Anglia Polska. W końcu musiała z nimi polecieć samolotem.

Początkowo rodzice prawie co tydzień słali jej paczki do Anglii, z czasem jednak udało jej się przekonać ich, że nie ma takiej rzeczy, której nie znalazłaby w lokalnych polskich sklepach. Z Robertem mieszka już półtora roku. Związek zbudowany na przyjaźni i wspólnej pasji świetnie się sprawdza i nieźle rokuje na przyszłość.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://przewozy-anglia.com