Zastanawiałam się, gdzie się udać z moim problemem. Najpierw szukałam podpowiedzi wśród licznych znajomych, których mam w Krakowie, ale później postanowiłam jednak skorzystać z pomocy prawnika. Chodziło o to, że nie za dobrze dogaduję się z mężem i chyba przyszła pora na rozwód.

Kancelaria prawna pomoże w rozwodzie

rozowdyNiektórzy mówili mi, że może to gorszy czas, który trzeba przeczekać, ale ja czuję, że on ma romans i nie godzę się na to. Myślę o przeprowadzce do Warszawy, kiedy już będzie po rozwodzie. Na razie jestem na etapie poszukiwania miejsca, które nazywa się kancelaria prawna. Nigdy nie byłam zwolenniczką zrywania więzi, ale nie umiem już żyć z tym człowiekiem. Wolę być samotna niż dalej tak funkcjonować i ciągle się kłócić. Moi znajomi zaś nie wiedzą jak to jest i myślą, że prawnik powinien obsługiwać takie rzeczy jak zakładanie spółki, a nie pomagać w rozwodzie. Oni nie do końca rozumieją moje położenie, dlatego tym bardziej myślę o wyprowadzce i rozpoczęciu na nowo życia w Warszawie. Muszę jednak najpierw zakończyć jeden etap. Może wtedy pomyślę o czymś takim jak zakładanie fundacji i do tego też będzie mi potrzebny prawnik. To moi znajomi byliby w stanie zrozumieć. Życzę im, żeby nigdy nie musieli podejmować decyzji o rozwodzie, bo to wcale nie jest łatwe.

Ja przecież tego człowieka kochałam i chyba nadal kocham, ale dogadanie się jest niemożliwe, bo wybudował dookoła siebie mur, którego nie umiem przekroczyć. To jest obecnie toksyczny związek. Muszę znaleźć jakąś drogę odejścia, bo inaczej moją rodzinę będą musiały zacząć interesować spadki. Nie wytrzymam dłużej takiej negatywnej stagnacji. Muszę podjąć odpowiednie kroki.

W rozwodach pomoże: Kancelaria Jaworska Warszawa