Kalendarze to dla nas przede wszystkim albo wielkie wiszące kalendarze, albo takie małe stojące na naszych biurkach. Rzadko myślimy nad tym, że ich wybór może być o wiele większy, niż nam się wydaje.

Kalendarz trójdzielny na zamówienie dla firmy

kalendarz trójdzielny na zamówienieA obecnie nie tylko w sklepach papierniczych, ale również w drukarniach znajdziemy mnóstwo takich kalendarzy do wyboru. Jakie mogą one być? Na pewno w firmach dominują kalendarze ścienne na zamówienie. Takie kalendarze mogą być w formie jednej ,,kartki”. Najczęściej wykorzystywany jest śliski, błyszczący papier, a wszystkie miesiące są widoczne. Poza samymi miesiącami, mamy tam także miejsce na logo naszej firmy, zdjęcia, czy listę klientów i sponsorów. Często w firmie pojawia się również kalendarz trójdzielny na zamówienie. On się kojarzy przede wszystkim właśnie z przedsiębiorcami. Widać na nim obecny miesiąc, jeden przed i jeden po. Taki kalendarz nie jest najpiękniejszy, ale może się sprawdzić przy pracach biurowych. Poza kalendarzami wiszącymi na ścianie mamy także kalendarze książkowe na zamówienie. Taki kalendarz ma formę zeszytu czy skorowidza. Poza samym kalendarzem jest tam również miejsce na nasze notatki, spis telefonów, czy dodatkowe informacje. Jest tez dużo miejsca do zapisywania, więc kalendarze książkowe z logo sprawdzą się dla zapracowanej osoby, która ma dokładny plan dnia, który musi gdzieś zapisać.

Mamy również kalendarze stojące. Są to małe kalendarze stawiane na biurkach. Nie są one ani bardzo ładne ani praktyczne, ale czasem mogą się sprawdzić w biurze.