Odchudzanie to nigdy nie jest przyjemny proces. Na pewno każdy się cieszy, że wygląda teraz o wiele lepiej i udało mu się zrzucić zbędne kilogramy, ale sam proces dochodzenia do tego jest kłopotliwy i mało sympatyczny. Dlatego też starałam się znaleźć coś, co go maksymalnie skróci.

Kabiny na podczerwień podobno wpływają na odchudzanie

kabina na podczerwieńWiedziałam, że te wszystkie tabletki na odchudzanie niczego dobrego nie przyniosą, a tylko mogę mieć przez nie kłopoty. Starałam się za to jeść produkty wspomagające i przyspieszające przemianę materii, żeby szybciej gubić zbędne kilogramy. Na pewno trochę to pomagało. Do tego też ćwiczyłam, żeby wzmacniać mięśnie. Jednak nadal było to dla mnie za mało. Szukałam czegoś więcej. Wtedy koleżanka podpowiedziała mi sauny. Takie ciepło sprawi, że wypoci się złe substancje zalegające w organizmie, a także przyspieszy to proces odchudzania. To mnie bardzo zainteresowało i zaciekawiło. Faktycznie, jak poczytałam o tym w internecie to wizyta w saunie, czy też kabiny infrared sprzyjają odchudzaniu. Postanowiłam spróbować. Najpierw poszłam do polecanej przez koleżankę sauny, a następnie udałam się w poszukiwaniu kabiny na podczerwień. W zasadzie obie opcje mi się podobały. Sauny były lepsze do wypocenia się, natomiast kabiny na podczerwień były nieco chłodniejsze i łatwiej było mi w nich wytrzymać. Skorzystałam z nich kilak razy i na pewno zauważyłam różnicę.

Nie tylko schudłam, ale również czułam się bardziej zrelaksowana i wypoczęta. To na pewno była rewelacyjna rada jaką dostałam od koleżanki. Bardzo mi pomogła.