Chcąc odmłodzić naszą skórę często nie poprzestajemy na samych kremach, a korzystamy z zabiegów medycyny estetycznej, która od lat pomaga kobietom czuć się pięknie i młodo w każdym wieku. Jaki jednak zabieg przynosi najlepsze efekty i dlaczego?

Rewitalizacja skóry dzięki osoczu bogatopłytkowemu

osocze bogatopłytkoweWampirzy lifting jest najlepszym dzisiaj dostępnym sposobem na biostymulację naszego organizmu. Nie tylko działa liftingująco, a co za tym idzie odmładza nasza skórę, ale również stymuluje ją do regeneracji, poprawia jej ukrwienie, przywraca jej naturalny blask, a także poprawia gojenie. Osocze bogatopłytkowe stosowane w wampirzym liftingu nie bez powodu zyskuje coraz większą popularność na rynku. Zabieg ma bardzo szerokie spektrum swojego działania, które zależy przede wszystkim od sposobu separowania poszczególnych składników w naszej krwi, jak płynnego osocza, leukocytów, erytrocytów, oraz płytek krwi. Iniekcja osocza bogatopłytkowego stymuluje nasze naturalne zdolności regeneracyjne, a co za tym idzie jest niejako swoistym dopalaczem dla naszych komórek. Dzięki temu nasz organizm nie tylko zwalczy zmarszczki, ale również wyrówna koloryt naszej skóry! Krwinki płytkowe zawierają szereg niezbędnych do rewitalizacji naszej skóry czynników pobudzających procesy naszych tkanek stymulując fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu, wspomagając proces tworzenia naczyń krwionośnych, a także aktywując komórki macierzyste. To, co najlepsze jest w tym zabiegu to fakt, iż do jego wykorzystania niezbędne są tylko składniki pobrane z naszej własnej krwi!

Wampirzy lifting poleca się przede wszystkim osobom u których pojawiły się oznaki starzenia skóry, bądź u których skóra wymaga odbudowy. Doskonale nada się także dla alergików, w przypadku skóry wrażliwej, czy też w przyspieszeniu gojenia się ran po zabiegach medycyny estetycznej.