Wydawać by się mogło, że fotograf z Częstochowy to jedynie osoba zajmująca się zdjęciami ze ślubu i wesela. Jednak jest to o wiele za mało, żeby się przebić ze swoją ofertą, zatem fotografowie zaczynają rozszerzać swoje usługi, żeby przyciągnąć do siebie klientów.

Fotografia ślubna w albumie

fotografia ślubnaZaczynają od tego, żeby ich zdjęcia były ładnie zaprezentowane. Często wykonują foto-albumy w formie książki. Dzięki temu nie musimy się martwić, że nasze zdjęcia ślubne nie będą odpowiednio zaprezentowane. Do tego tez taka książka może być wykonana naprawdę rewelacyjnie, dzięki czemu będzie się ładnie prezentowała na naszej półce w domu. Jednak taki album możemy dostać także w formie wirtualnej. Taka fotografia ślubna jest wtedy zaprezentowana jako album na stronie internetowej, lub też jest nam zapisana na płycie CD, na przykład jako prezentacja multimedialna. Dzięki temu nie musimy przewijać zdjęć ślubnych, bo same będą one przeskakiwać. Same zdjęcia to oczywiście nie wszystko. Do tego dochodzi również wideofilmowanie. Taki film też może wyglądać różnie. Dobry fotograf na pewno zadba o to, by wyglądał on profesjonalnie, a my też będziemy z niego zadowoleni. Jedni wolą bardziej stylowe i eleganckie filmy, a inni chcą mieć takie w kwiatowej ramce z melodramatyczną i romantyczną muzyką w tle.

Fotograf powinien się wtedy dopasować do wymagań klientów. Również taki film może znaleźć się na płycie CD razem ze zdjęciami ze ślubu, lub też może być wykonany osobno w pudełeczku. Na pewno wszystko da się dopasować do wymagań.