Odzieżą, która znajduje się najbliżej naszego ciała, jest bielizna. Ważne aby była wygodna, przewiewna i idealnie dopasowana do naszych kształtów. Źle dobrana, może się przyczynić do powstawania otarć, odparzeń i małych ran, które sprawiają ból i dyskomfort przy każdym ruchu.

Ulubioną damską bielizną jest bawełniana

bielizna damska bawełnianaW salonach z bielizną pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem, w doradztwie z zakresu doboru odpowiedniej intymnej garderoby. Źle dobrany stanik może zniekształcić biust i powodować długotrwałe ślady na skórze, wynikające z nieodpowiedniego ucisku. Bielizna damska bawełniana jest najbezpieczniejsza dla naszej skóry, bo przepuszcza powietrze i pozwala naszej skórze oddychać. Jest wygodna i miękka, dlatego nadaje się do codziennego chodzenia oraz dla sportowców. Bawełniane majtki, stringi czy bokserki są dostępne niemalże w każdym sklepie bieliźniarskim i cieszą się największym zainteresowaniem. Kobiety mają do wyboru różne modele biustonoszy wykonanych z naturalnej bawełny. Modele push-up są kierowane dla pań z małym biustem, ponieważ delikatnie go unoszą i efektownie wypełniają miseczki. Stanik z miękką, bawełnianą miseczką będą idealne dla klientek z obfitym biustem, który się swobodnie pomieści w tak obszernym fasonie. Klasyczne kolory damskiej bielizny, czyli czarny i biały dawno poszły w zapomnienie, bo panie teraz najczęściej wybierają modele czerwone, niebieskie, żółte, albo wielobarwne czy w fantazyjne wzory.

Idealna bielizna dokładnie dopasowuje się ciała i nigdzie nie uwiera ani nie ociera delikatnej skóry. W bawełnianych modelach, na pewno się nam skóra nie spoci, bo jest przewiewna. Lepiej unikać majtek i staników uszytych ze sztucznych materiałów, które mogą nam zaszkodzić.