Jest wasz wielki dzień, podczas którego wszystko powinno być idealne. Zamawiacie sobie wszystko pod swoje predyspozycje. Nie zapomnijcie o wszystkim. Ważna jest też muzyka, czyli DJ na wesele. Jednak jak go wybrać? Nie jest to prosta sprawa ponieważ nie możemy za późno szukać.

Wybór DJ wodzireja na wesele nie jest łatwy

dj wodzirejNajlepiej szukać już nawet pół roku wcześnie a w sezonie już nawet dwanaście miesięcy. Ważne jest abyśmy zasięgnęli opinii. Najlepiej od kogoś kto korzystał z usług DJ-skich. Poszukiwania DJ-a wodzireja na wesele powinniśmy rozpocząć od ogłoszeń w internecie. Dobra jest też tak zwana poczta pantoflowa. Takie opinie o dobrym czy złym wykonawcy rozchodzą się bardzo szybko i szczerze warto na nie zwrócić uwagę. Warto też umówić się z dwoma czy trzema fachowcami i przetestować ich „na sucho”. Pamiętajmy, że jest to nasze wesele i wszystko ma być tak jak my chcemy, ale warto wysłuchać co ma każdy do zaproponowania i ewentualnie nagiąć jego repertuar pod siebie. Profesjonalista nie będzie miał z tym problemu, jak również nie będzie miał problemu z zabawieniem na weselu gości, którzy są w różnym wieku. Dodatkowo warto sprawdzić czy sprzęt ma ów DJ wodzirej na wesele porządny i w razie czego jakiś na wymianę. Pamiętajmy o tym też, że nie będzie to muzyka wykonana przez Cover Band więc unikniemy wpadki i katowania ludzi niefajnym głosem wokalisty. Warto też sprawdzić czy DJ również zorganizuje jakieś dodatkowe atrakcje czyli oczepiny, zabawy dla dzieci, konkursy itp.

Jeśli wszystko to już mamy załatwione i wszystko wiemy, warto też ustalić strój w jakim powinien przyjść muzyk. Nie chcemy przecież aby przyszedł w płowej koszulce oraz starych spodniach.