Nasz organizm wysyła szereg bardzo ważnych informacji o stanie zdrowia. Niestety nie każdy potrafi je odczytać. Umiejętność rozpoznawania i interpretowania sygnałów zapobiegłaby w przyszłości wielu poważnym schorzeniom.
masażBól jest sygnałem, który bezpośrednio wiążemy z zaburzeniem stanu zdrowia w naszym organizmie. Jest to sygnał, który jest wysyłany przez organizm wtedy, kiedy jakaś dolegliwość trwa. Ważne jest by odczytać sygnał na długo przed. Bardzo pomocne w tym może okazać się komputerowe badanie skóry. Jest to nieinwazyjny zabieg przeprowadzany za pomocą analizatora skóry.

Komputerowe badanie skóry przeprowadza analizę sześciu parametrów takich, jak:
– struktury skóry,
– poziomu serum,
– wielkości porów,
– poziomu złuszczania,
– szerokości zmarszczek
Na ich podstawie oraz ogólnego wyglądu skóry możemy otrzymać wstępną diagnozę na temat nieprawidłowości, jakie mają miejsce w funkcjonowaniu naszego organizmu.
Recepta na zdrowie
Masaż jest pierwszym krokiem do poprawy kondycji zdrowotnej organizmu. Jego zbawienny wpływ jest znany od wieków, często wykorzystywany szczególnie w naturalnych metodach leczenia wschodniej medycyny. Wyróżniamy dwie metody masażu:
– manualną, wykonywaną przez masażystę,
– urządzenia masujące.
Wybierając masaż urządzeniem klasycznym, szczególnie polecane jest łóżko nefrytowe. Nowoczesne urządzenie masujące wspomaga poprawę funkcjonowania całego organizmu, w szczególności pracę układu nerwowego, krwionośnego oraz kostnego.

Sprawdź też https://digitalnet.com.pl