Od zawsze miałam kompleksy, że mam wąskie i niesymetryczne usta. Dolna warga była zdecydowanie większa od górnej, która była bardzo wąska i płaska. Przeszkadzało mi to, unikałam malowania ust, by inni nie zwracali na nie uwagi.

Twoje usta po powiększeniu będą bardziej zmysłowe

powiększanie ustTeraz już jako osoba koło trzydziestki zdecydowałam, że koniec z tym. Przecież wystarczy pójść do kosmetyczki. Wiele z nich oferuje powiększanie ust. Poszłam do polecanej kliniki medycyny estetycznej w moim mieście i dowiedziałam się na czym polega zabieg. Każde usta są unikalne i wymagają indywidualnego podejścia. Powiększenie jest wykonywane przy użyciu kwasu hialuronowego, który jednocześnie nawilża usta. Lekarz powiększa usta używając go. Cały zabieg polega na odpowiednim wstrzyknięcia kwasu w usta i obszar dookoła nich oraz odpowiedniemu wymodelowaniu. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Często używa się do tego kremu znieczulającego. Znieczulenie zaczyna działać po kilku minutach i dzięki temu nie odczuwamy bólu. Trwa około dziesięciu minut. Dzięki użyciu kwasu hialuronowego nie ma ryzyka komplikacji, jest on bowiem naturalnym składnikiem skóry. Lekarz powiedział mi, że po jednym zabiegu moje usta będą powiększone na 6 do 9 miesięcy. To bardzo długo. Na pewno będę zadowolona z efektów i za jakiś czas powtórzę zabieg powiększenia ust. Rozmawiałam z profesjonalistą, który przeprowadził już setki albo tysiące takich zabiegów, więc ufam jego słowom.

Powiększenie i modelowanie ust wymaga delikatności. Jest wykonywane na całym świecie od wielu lat. Robią je profesjonaliści. Preparaty do nich wykorzystywane posiadają odpowiednie certyfikaty dopuszczające produkt do użytku oraz gwarancję bezpieczeństwa stosowania. Mamy pewność, że nie nastąpią żadne komplikacje.