Nie jesteśmy jak każdy, zwykły sklep zoologiczny, jesteśmy sklepem dla miłośników zwierząt. Naszą misją jest dobro tych najmniejszych i najsłabszych stworzeń, które bez pomocy człowieka nie będą sobie w stanie same poradzić. W naszym asortymencie znajdziecie akcesoria dla wielu zwierzaków, między innymi dla kotów, psów, gryzoni i ptaków.

Jeśli kochacie swoich pupili, to na pewno pokochacie nasz sklep.

transporter dla kotaNawet najbardziej wybredny właściciel najbardziej wybrednego zwierzaka znajdzie u nas coś ciekawego, coś co zachwyci jego pupila. Będziecie mogli się u nas zaopatrzyć we wszelkiego rodzaju pokarm, wyściółki, koszyki, środki czystości, koce oraz zabawki dla swoich zwierzaków. Jeśli nie wiecie jaki transporter dla kota kupić nasi pracownicy ochoczo Wam pomogą. Aktywnie działa także nasza strona internetowa i sklep on-line, możecie zobaczyć jak wyglądamy wirtualnie poruszając się po sklepie. Nawet bez wychodzenia z domu będziecie mogli sprawdzić nasz asortyment, wybrać produkt z szerokiej gamy ofertowej i kupić odpowiednią rzecz, na przykład transporter dla kota.

Na stronie internetowej informujemy o wszelkich promocjach i rabatach, nasze produkty są na każdą kieszeń. Waszym milusińskim również należy się odrobina luksusu. Jeśli traktujecie ich jak członków swojej rodziny, to porozpieszczajcie ich. Bo jak nie wy, to kto? Za odrobinę uwagi wasze zwierzaki odwdzięczą się wam ogromną, bezinteresowną miłością i będą szczęśliwe. Chyba warto, prawda?