Remontując dom lub mieszkanie nieodzowna częścią w trakcie realizacji prac jest zatrudnienie grupy fachowców, którzy pomogą nam szybko i sprawnie wykonać montaż armatury łazienkowej, czy poszczególnych elementów systemu grzewczego. Wykwalifikowany hydraulik to nie tylko doświadczony, rzetelny monter, ale również niezastąpiona pomoc w przypadku awarii.

Orientacyjny zakres cen usług hydraulicznych

hydraulik wrocławPosiadając gotowy już projekt instalacji sanitarnej lub chcąc zrealizować montaż przyłącza gazowego musimy zatrudnić dobrego fachowca. Ceny bywają różne, w zależności chociażby od tego, czy będziemy korzystać z usług osoby fizycznej, czy zdecydujemy się zatrudnić firmę, która zajmie się montażem. Co zrobić, aby nie przepłacić? Prezentujemy orientacyjny zakres cen usług. W zakres prac realizacyjnych podczas montażu instalacji niezbędne jest wykucie oraz wykonaniu pionów kanalizacyjnych i wodnych, które są niezbędnym elementem każdego sprawnego systemu. Cena za wykonanie takiej pracy nie powinna przekraczać 500,00zł za jeden pion. Do częstych usług należy także montaż instalacji przyłącza gazowego, gdzie ceny kształtują się w zakresie od 120,00 do około 190,00zł za 1mb instalacji. Ponadto, jeżeli w projekcie instalacyjnym uwzględniliśmy ogrzewanie podłogowe, to montaż szafki wraz z rozdzielaczem będzie nas kosztował ok. 350,00zł. Decydują się na instalację grzewczą z tradycyjną kotłownią, za prace montażowe związane z centralnym ogrzewaniem zapłacimy ok. 120,00zł. Projektując kotłownię uwzględnia się również realizację instalacji grzewczej, za którą zapłacimy ok 120,00zł za jeden punkt przy zastosowaniu materiałów na bazie polipropylenu. Specjalista taki jak hydraulik Wrocław, może dla nas wykonać również proste prace serwisowe, takie jak chociażby montaż umywalki i syfonu, wanny czy kabiny prysznicowej wraz z podejściem wodno- kanalizacyjnym, którego realizacja będzie nas kosztowała około 190zł za sztukę.

Korzystając z usług hydraulika możemy także ubiegać się o drobne prace konserwacyjne, takie jak chociażby udrożnienie systemu odprowadzającego instalacji sanitarnej czy wymiana grzejników lub zamontowanie zaworów termostatu, które umożliwią nam ustalenie operatywnej temperatury w obrębie domu lub mieszkania.