Straciłam pracę i byłam poważnie załamana, nie wiedziałam co mam z sobą począć i co dalej robić. Perspektywa kończącego się za pół roku zasiłku dla bezrobotnych, dołowała mnie i nie dawała spokoju.

Markowa odzież używana to dobry biznes

markowa odzież używanaMuszę coś wymyślić, wykombinować, znaleźć wyjście z tej szachowej sytuacji. Natychmiast zabrałam się do wysyłania CV po wszystkich spółkach, zakładach i instytucjach. Śledziłam, codzienną prasę w znajdującej się, niedaleko od mojego miejsca zamieszkania bibliotece. Ogłoszenia o pracę, ukazywały się sukcesywnie od razu więc, dzwoniłam ale te wszystkie działania nie przynosiły efektu. Pewnego dnia, wracając zrezygnowana z kolejnej rozmowy zobaczyłam wywieszone w szybie wystawowej ogłoszenie, do wydzierżawienia była hurtownia odzieży używanej. Zaczęłam się zastanawiać, czemu nie –pomyślałam, lepsze to jak nic, może sprawdzę się w tym interesie. Weszłam i zaczęłam dopytywać się o warunki na jakich, chciano wydzierżawić tę hurtownię, w której znajdowała się tania odzież używana. Kazano przyjść mi następnego dnia, kiedy to będzie kierownik. Wróciłam do domu i zaczęłam rozważać wszystkie za i przeciw w końcu, zmęczona sama sobie wyraziłam ostateczną aprobatę. Podczas rozmowy dowiedziałam się, że asortymentem hurtowni jest przede wszystkim, markowa odzież używana. Jej kierownik wciągając mnie w szczegóły jej prosperowania, informował iż jest to odzież używana ze Szwecji. Transport jej odbywa się promem a potem raz w tygodniu, zostaje dostarczana samochodem do sklepu, gdzie należy dokonać jej przeglądu, gdyż jest to odzież używana niesortowana. Powoli zapoznawałam się z procedurą i zasadami funkcjonowania tej hurtowni i czułam, że zaczynam wiązać się z nią emocjonalnie. Była to z pewnością dobra wróżba na przyszłość. Okazało się, że mój wydzierżawiony interes, całkiem dobrze funkcjonuje, jest opłacalny i przynosi niezły dochód.

Pomimo tego, iż znajduje się tam naprawdę tania odzież używana a może właśnie dla tego. Z pewnością jest to dużym i przyciągającym klientów atutem. Jestem zadowolona, że mi się udało.