Sezon grzewczy rozpoczyna się na początku października i trwa aż do końca marca. W tym czasie sporo osób potrzebuje dogrzać swoje mieszkania, bo dotychczasowe ogrzewanie im nie wystarcza. Przez nieszczelne drzwi i okna ucieka bardzo dużo ciepła.

Jak wygląda grzejnik Viessmann?  

grzejniki viessmannWiększość nowych domów i mieszkań jest budowana w tai sposób, że ciepło z wewnątrz nie ma prawa uciec na zewnątrz lokalu. Przez zastosowanie szczelnych drzwi i plastikowych okien, można zaoszczędzić na ogrzewaniu. Osoby, które z różnych powodów muszą dogrzać swoje mieszkania, mają do wyboru wiele modeli grzejników różnych firm. Są dostępne na gaz i zasilane prądem. Jedne z najlepszych są grzejniki Viessmann, które charakteryzują się nietuzinkowym stylem, nowoczesnym wykończeniem i wysoką jakością wykonania. Mają one bardzo uniwersalne zastosowanie i można zamontować je we wszystkich pomieszczeniach, jak również w łazience. Bogate wzornictwo i różne rozmiary grzejników, pozwalają dopasować je do pomieszczeń domowych, biurowych, czy instytucji publicznych. Innowacyjny konstrukcja grzejników Viessmann pozwala na efektywne oddawanie ciepła, przez co korzystnie wpływają na cały system grzewczy. Grzejnik może być podłączony do obiegu ogrzewania centralnego, ale także może mieć zainstalowaną grzałkę elektryczną, którą można używać poza sezonem grzewczym kiedy nie korzystamy z ogrzewania centralnego. Firma Viessmann oferuje swoim klientom stalowe grzejniki płytowe i drabinkowe, pokryte trwałą powłoką lakierniczą.

Produkty firmy Viessmann są wykonane z wysokiej jakości stali odpornej na korozję. Grzejniki poza dostarczaniem ciepła, stanowią element dekoracji wnętrza. Są łatwe w czyszczeniu i nie powodują gromadzenia niebezpiecznych bakterii we wnętrzu. Możemy je kupić w firmowych sklepach producenta.