Na pewno każdy z was pamięta, jak to jest być dzieckiem, w końcu każdy z was nim był. W dzisiejszej dobie komputerów i internetu zanikają rzeczy, które kiedyś były dla nas największą frajdą. Mowa oczywiście o zabawkach.

Gry Alexander najlepszy producent gier planszowych

gry alexanderOpowiem wam historię z mojego dzieciństwa, która bardzo dobrze pamiętam, ponieważ była to jedna z moich najlepszych w życiu. Będąc dzieckiem zawsze fascynowałem się zabawkami, mój tata pracował za granicą i zawsze, gdy wracał do domu przywoził mi rzeczy, które nie były dostępne tutaj, w Polsce. Oprócz tony słodyczy, zawsze przywoził tez najnowsze modele zabawek najbardziej popularnych za granicą. Najbardziej lubiłem klocki lego. Dla mojej młodszej siostry tata przywoził zabawki dla niemowląt, a dla siebie i dla mojej mamy przywoził gry planszowe, które miały na pudełku zawsze ładny, grawerowany napis gry alexander. Internetowy sklep z zabawkami wtedy nie istniał, nie wiedzieliśmy co to jest, wiec wszystkie najnowsze rzeczy dowiadywaliśmy się od taty, to on był źródłem informacji. Pewnego razu jak już wyjeżdżał do pracy słyszałem, że rozmawiał o czymś z mamą, ale nie za bardzo rozumiałem o co im chodzi. Jednak szybko wyjasniło się, że mamy jechać z nim za granice, bardzo się cieszyłem. Spakowałem wszystko co było mi potrzebne na drogę, nie brałem żadnych zabawek bo ojciec powiedział, że wszystkie będą też tam, na miejscu.

 

Do dziś nie zapomnę lotu samolotem i pięknego hotelu w którym mieszkaliśmy przez tydzień. To było niczym sen, najpiękniejszy sen. Dla mnie jako dla dziecka ta podróż była wręcz magiczna. Dzisiaj to niestety zanika, ale dalej da się zauważyć, że niektórzy producenci robią kawał dobrej pracy.